INTRACO Special 2018: Viete ako správne nastaviť cenotvorbu?

Keďže cena je rozhodujúcim momentom podnikania a jeho úspešného rozvoja, je dôležité vedieť správne nastaviť cenu. Viete aké sú súčasné pravidlá cenotvorby, aby odrážali reálnu hodnotu tovaru v celom jeho životnom cykle?

 

IS2018 V

 

Ako sa bude vypočítavať cena v budúcnosti?


Impulzy k rozvoju podnikania prinášajú inovácie. Ako ich zarátať do ceny? Zamýšľate sa nad hodnotami ako sú ekológia, zdravie a chcete tieto benefity vo vašom produkte ponúknuť zákazníkovi? Ako ich zohľadniť pri tvorbe ceny produktu? Prihliadať treba aj na štát a zákonom stanovené poplatky, dane, či odvody. Aj tieto veličiny sa týkajú konečnej ceny tovarov na pulte.


Ako komunikovať cenu so zákazníkom?


Zákazník je extrémne citlivý na cenu. Ako pristupovať ku komunikácii s ním, aby ste ho nestratili? Ako možno budovať dôveru zákazníka, aby veril nielen produktu, ale aj výrobcovi a obchodníkovi? Naučte sa spotrebiteľovi odhaliť a vysvetliť všetky zložky ceny a staňme sa pre neho viac dôveryhodným. Môže to byť vaša konkurenčná výhoda.


Na konferencii INTRACO Special 2018, 27. novembra 2018 v priestoroch BINARIA v Bratislave, vyzlečieme cenu z jej tesných šiat a oblečieme ju do správnej veľkosti a moderného strihu.

 

Všetko potrebné k registrácii na toto zaujímavé odborné podujatie nájdete na : www.intraco-special.sk

 

 

PR

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW