Ako obchodom pomáhajú nabíjacie stanice elektromobilov?

S rastúcim záujmom o elektromobily rastie aj potreba budovania nabíjacej infraštruktúry. Nezáleží na tom, či ste malá predajňa, špecializovaný obchod alebo supermarket. Ponúknite nabíjanie elektromobilov ako benefit, podporíte tým vaše primárne podnikanie. 

 

retail nabijanie agevolt v

 

Vďaka ekosystému AgeVolt viete prilákať nových zákazníkov, zvýšiť pridanú hodnotu vášho predajného miesta a v neposlednom rade prispieť k trendu udržateľnosti.

 

Elektromobilita nie je žiadna veda

 

Nepotrebujete poznať frázy ako ,,backend, OCPP”, ani byť odborníkom na programovanie, aby ste svoje parkovacie miesta mohli naplno využívať na nabíjanie elektromobilov pre zákazníkov i zamestnancov. Jedna nabíjacia stanica sem, ďalšia ešte tam, aké sú hranice? Žiadne. Vďaka efektívnej práci s elektrickou energiou dokážete s pomocou nabíjacieho systému AgeVolt pokryť nabíjacími stanicami až 100 % parkovacích miest pri vašej predajni. Nabíjacie stanice obsahujú Smart systém, ktorý dynamicky riadi nabíjanie na základe aktuálnej spotreby budovy. K preťaženiu siete z dôvodu nabíjania teda nedochádza.

 

Správa nabíjacej stanice vo vlastnej réžii

 

Manažment nabíjacích staníc je jednoduchý. Sami si môžete nastavovať podmienky nabíjania či prioritizovať užívateľov. Vďaka tomu viete ponúknuť zvýhodnené nabíjanie pre zákazníkov či zamestnancov. Okrem toho máte prehľadné štatistiky o nabíjaní, spotrebe energie či cenách. Systém AgeVolt dokáže zároveň prepojiť nabíjanie s parkovacím, dochádzkovým či účtovným systémom.

 

Výhody pre podnikateľov:

• možnosť využiť 100 % parkovacích miest na nabíjanie, bez potreby vyznačovania konkrétnych miest pre elektromobily,
• možnosť integrácie nabíjania s parkovacím systémom - cena za nabíjanie je zahrnutá do sumy za parkovanie,
podpora vlastného podnikania– promovanie ponúk na vaše tovary a služby,
• prepojenie AgeVolt s účtovným, zákazníckym či parkovacím systémom,
• prepájanie interných výhod pre zákazníkov s nabíjaním,
• prehľadné štatistiky a správa používateľov.

 

Nabíjaním dokážete podporiť primárne podnikanie

 

Poskytovaním možnosti nabíjania elektromobilov pritiahnete do vašej prevádzky viac zákazníkov a zároveň tým existujúcim dávate možnosť zostať a nakupovať dlhšie. Na parkovisko dokážete umiestniť ľubovoľný počet AC a DC nabíjačiek bez potreby navyšovania rezervovanej kapacity či budovania novej prípojky. Týmto získavate možnosť využiť všetky parkovacie miesta s rôznymi možnosťami nabíjania, či už sa jedná o zákazníkov, zamestnancov alebo VIP užívateľov. Navyše viete mať modulárne nabíjacie stanice (Wallbox alebo Pillar) vo vlastnom dizajne na podporu vlastného brandu.

 

Ako funguje sieť nabíjacích staníc AgeVolt?

 

AgeVolt buduje sieť nabíjacích staníc už od roku 2021. Je vybavená inteligentným systémom riadenia, monitorujúcim aktuálnu spotrebu budovy. Vďaka nemu sa netreba obávať žiadnych výpadkov. Uvoľní sa len bezpečné množstvo dostupnej energie. Hoci má tento slovenský scale-up ešte veľkú časť cesty pred sebou, už teraz získal uznanie od Európskej komisie. Tá mu udelila ocenenie Seal of Excellence, ktorého držiteľmi sú tie najsľubnejšie európske inovatívne projekty.

 

Zdroj a foto: AgeVolt

 

PR

 

 

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk