kaufland

kaufland veggie banner l

kaufland

Dodávateľ Manutan má 50 rokov skúseností na trhu

Spoločnosť Manutan pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005 a odvtedy sa stala jedným z popredných dodávateľov výrobkov a riešení pre výrobu, dielne, sklady a kancelárie.

 

manutan2019 v

 

Vo svojom e-shope Manutan ponúka viac ako 40 000 produktov a poskytuje širokú paletu služieb od prepojenia vlastného e-shopu s nákupným systémom zákazníka cez vytvorenie 3D vizualizácie zdarma až po záruku 10 rokov na vybraný sortiment.

 

Slovenský Manutan dodáva okrem výrobkov a riešení pre výrobu, dielne, sklady a kancelárie aj sortiment v oblasti BOZP a PO, hygieny a upratovania, obalov a obalovej techniky. Manutan pôsobí hlavne na B2B trhu, kde každý rok obslúži tisíce zákazníkov predovšetkým z automobilového, strojárskeho, hutného, zdravotníckeho alebo chemického priemyslu. V minulom roku zvýšil Manutan na Slovensku obrat medziročne o 7 % na 2,7 mil. €.

 

„Náš sortiment je skutočne široký od pestrej ponuky kancelárskeho vybavenia a nábytku cez nádoby, boxy a prepravky až po bezpečnostné odevy, policové regály, vybavenie šatní a výrobných prevádzok. U nás zákazníci nájdu všetko na jednom mieste s garantovanou kvalitou a priaznivou cenou,“ hovorí Josef Mik, marketingový riaditeľ spoločnosti Manutan.

 

V e-shope Manutanu je viac ako 40 000 produktov od viac ako 250 dodávateľov vrátane vlastnej privátnej značky Manutan. Väčšina dodávateľov je z Európy, pričom významná časť je zo susedných štátov. Manutan spracuje dopyt zákazníka do 24 hodín, dopravu zaistí do druhého dňa od objednania, garantuje záruku na 10 rokov u väčšiny tovarov, poskytuje stoličky na skúšku a náhradné plnenie.

 

K nadštandardným službám patrí 3D vizualizácia zdarma pre jasnejšiu predstavu, ako bude kancelária, sklad, dielňa alebo šatňa vyzerať. Súčasťou služby je konzultácia a poradenstvo, profesionálne spracovanie 3D návrhu, odporúčanie vybavenia podľa dispozičného riešenia a zostavenie rozpočtu s konkurenčnou cenou.

 

Manutan má tiež dlhoročné skúsenosti s e-procurement riešeniami na mieru pre digitalizáciu a zjednodušenie nákupného procesu. „Hlavným prínosom e-procurement riešení Manutan je výrazné zvýšenie efektivity nákupného oddelenia vďaka odstráneniu rutinných činností, zníženie chybovosti, minimalizácia skladových zásob až po samotné zníženie nákladov v celom nákupnom procese,“ uvádza Josef Mik.

 

Slovenská spoločnosť patrí do francúzskeho holdingu Manutan International, ktorý zamestnáva 2 200 ľudí v 17 európskych krajinách. Skupina Manutan v Európe využíva asi 190 000 m2 skladovacích plôch, v ponuke má 400 000 produktov od 1 850 dodávateľov. Celá skupina vlani dosiahla obrat 741 mil. €.

 

 

manutan2

 

PR

Video

Prvé ohlasy spotrebiteľov na recykláciu plastov

Retail Podcast

Category Management 2: Koho zapojiť do vytvárania plánogramu

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk