STILL odštartoval týždne zliav Orange weeks

Spoločnosť STILL, expert na manipulačnú techniku a riešenia v intralogistike, prišla v týchto dňoch so skvelou ponukou. Novembrový „Black Friday“ značky STILL, ktorý má už známy názov „Orange weeks“, naplno odštartoval a v ponuke má hneď viacero zaujímavých zliav. Od nových a jazdených vozíkov cez zvýhodnené ceny servisu či prenájmu, až po konzultácie projektov.

 

STILL Orange weeks

 

V prípade záujmu o úplne nový vozík sú vybrané modely STILL so zľavou 40 %. Navyše pri kúpe jedného nového vozíka je druhý s 50 % zľavou. STILL špeciálna akcia s názvom Orange weeks zahŕňa rôzne typy manipulačnej techniky – napríklad elektrické ručne vedené paletové vozíky, nízkozdvižné paletové vozíky s lítium-iónovou technológiou alebo vysokozdvižné vozíky s rôznymi typmi stožiaru nosnosti.


Elektrický paletový vozík ECH 12 je napríklad skvelou alternatívou k manuálnym paletovým vozíkom – s elektrickým pohonom už žiadna manuálna práca nehrozí. Alebo obľúbený ručne vedený vysokozdvižný vozík STILL EXV 12 umožní efektívne využiť každé miesto v sklade, je výkonný, bezúdržbový a má funkciu automatického silného dobrzďovania pre vyššiu bezpečnosť.


Ak niekto nemá záujem investovať do úplne nového vozíka a postačuje mu zánovný vo výbornom stave, STILL myslel aj na zľavy jazdených vozíkov. Vozíky, ktoré má STILL v ponuke na svojom e-shope, sú profesionálne repasované, teraz s až 20 % zľavou a sú prakticky hneď pripravené na dovoz k zákazníkovi.


Pred Vianocami výhodný prenájom


S blížiacimi sa vianočnými sviatkami sa mnohé skladové prevádzky dostávajú do plných obrátok a s tým súvisí nutnosť doplniť vozový park, aby sa všetko stíhalo a klapalo ako hodinky. Na čo však kupovať vozík, ktorý má stáť po zvyšok roka zaparkovaný niekde v kúte skladu? STILL ponúka riešenie aj pre sezónne využitie vozíkov – praktický a výhodný prenájom. Teraz aj s možnosťou 10 % zľavy, ak si vozík zákazník prenajme prostredníctvom e-shopu STILL. Je to veľmi jednoduchý a rýchly proces, na výber sú viaceré obľúbené typy vozíkov a k prenájmu dostane rovno aj servisné služby v cene.

 

STILL orange weeks tit v


Zvýhodnené ceny na servis aj konzultácie


Pred zimou, kedy teploty klesajú na nulové a mínusové hodnoty, je vhodné nechať si manipulačnú techniku skontrolovať profesionálom z autorizovaného servisu a priam nevyhnutná je aj pravidelná desulfatácia trakčných batérií vozíkov. Vďaka tomu sa batérii nielen zvyšuje kapacita, ale aj predlžuje životnosť. Práve na tento dôležitý servisný úkon má STILL v rámci „Orange weeks“ zľavu až 25 %.


V STILL Slovensko myslia na všetko, a okrem vozíkov za zvýhodnené ceny či zľavneného servisu, majú výhodnú ponuku aj pre tých, ktorí by radi po novom roku začali s novými projektami. Nová skladová prevádzka na kľúč, rekonštrukcia alebo zefektívnenie staršieho skladu – konzultácie intralogistických riešení na mieru vrátane automatizácie procesov si teraz môžete v STILL dohodnúť s 20 % zľavou, a to opäť jednoducho a rýchlo na stránke www.still.sk.


Všetky akcie v rámci „Orange weeks“ potrvajú do 6. decembra 2022.


Zdroj a foto: STILL


PR

Video

Aký bol Retail Summit 2022

Retail Podcast

Marian Milec: Záujem o rastlinné potraviny rastie

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk