Záhradné centrum ako galéria zelene. V novembri bodoval PLANTEX

Záhradné centrum PLANTEX, ktoré si odnáša prvé miesto v novembrovom hodnotení, sa nachádza  vo Veselom pri Piešťanoch. Hodnotiacich inšpektorov zaujala autentická architektúra objektu, ale aj celkový koncept, vystavenie tovaru či úroveň poradenstva a predajného servisu zo strany personálu.

 

plantex3 v

 

Exteriér predajne, citlivo zasadený do vidieckeho rázu obce, predznamenáva, že tento koncept bude mať zákazníkom čo ponúknuť. Záhradné centrum Plantex, pôsobiace na trhu od roku 1996, tu ponúka výpestky z vlastnej ovocnej škôlky, okrasné rastliny, či pestovateľské pomôcky a iný doplnkový sortiment pre starostlivosť o okrasné i úžitkové záhrady.

 

Interiér pripomína galériu, ktorá zaujme presvetlením a veľkorysosťou priestoru. Nechýba predajňa s farmárskymi potravinami a autentický nákupný zážitok si nielen rodiny s deťmi odnesú aj z ovocného sadu, ktorý ponúka možnosť samozberu jahôd, jabĺk, broskýň, sliviek, černíc, hrášku aj marhúľ. S pestrosťou ponuky pre návštevníkov majitelia nekončia. Zákaznícky čas strávený v Plantexe už onedlho predĺži kaviareň a reštaurácia.

 

plantex2

 

Bodové skóre tohto, vo svojom segmente výnimočného konceptu, v neposlednom rade zvýšil aj samotný personál, odborne zdatný poradiť menej skúseným, ale aj profesionálnym pestovateľom zelene.

 

Zdroj: Visa Slovak Top Shop

Foto: Plantex

Video

Atmosféra Retail Summitu 2023


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk