ShopRoku 2018: Najkvalitnejším e-shopom je Notino

V súťaži ShopRoku, ktorú organizuje nákupný radca Heureka, si Cenu Kvality odnáša Notino už štvrtý rok. Ceny boli slávnostne udelené 21.marca Bratislave.

 

notinio2019 v

 

Heureka každý rok vyhlasuje najlepšie e-shopy v troch kategóriách – Cena Kvality, Cena Popularity a Cena Heureky.

Notino sa stal aj tento rok víťazom na základe dotazníkov spokojnosti, ktoré zákazníci vypĺňajú podľa skúseností počas svojich nákupov v priebehu celého roka.


Druhá kategória patrí Cene popularity. V tejto kategórii si zákazníci zvolili sami a najvyšší počet hlasov už piaty rok získal internetový obchod Mall.sk.


„O tom, že popularita e-shopov je na stúpajúcej úrovni svedčí aj fakt, že tento rok sa do hlasovania zapojilo viac ako 62-tisíc hlasujúcich. Fanúšikovská základňa Mall.sk sa opäť ukázala ako najsilnejšia a najlojálnejšia,“ zhodnotil šéf Heureky Tomáš Braverman.


Obe kategórie ovplyvňuje viacero faktoroch medzi ktoré patrí cena, ale aj celková dostupnosť tovaru, platobné možnosti a možnosti doručenia.


„V posledných dvoch rokoch bola pre zákazníkov rozhodujúca aj úroveň komunikácie daných e-shopov, zákaznícky prístup, ale aj vizuálna stránka e-shopu a jeho prehľadnosť,“ vysvetlil T. Braverman.


Medzi finalistov Ceny popularity sa dostali aj e-shopy ako Progaming.sk, či Andreashop.sk, ale aj svetsvietidiel.sk. V kategórii zábava a voľný čas sa opäť umiestnil aj web určený mladým rukahore.sk.


Treťou kategóriou je špeciálna Cena Heureky, ktorú portál udeľuje e-shopu s osobitým prístupom. “O víťazoch Ceny Heureky rozhoduje odborná porota zložená z osobností slovenského a českého e-commerce. Kategória je určená pre e-shopy, za ktorými stojí zaujímavý príbeh, majú sociálny presah alebo netradičný koncept. Tento rok sa porota rozhodla pre internetový obchod lavpet.sk, ktorý sa zameriava na potreby pre štvornohých miláčikov, ktorý kombináciou inovatívneho prístupu, príťažlivého dizajnu a kvality služieb“ dodal T. Braverman. Odborníci medzi finalistov posunuli aj e-shopy bio-way.sk a dedoles.sk


V jednotlivých kategóriách zvíťazili tieto e-shopy:

 

shoproku2018

 

Zdroj a foto: Heureka

Video

V boji proti vírusom je úspešný UV ROBOT

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW