tomas kopecky mTomáš Kopecký

Konica Minolta

Nekupujte, stačí si prenajať

Nákup tlačiarne alebo auta je pre každú firmu finančne náročná záležitosť. Som presvedčený, že pri pohľade na náklady a úžitok, vyhráva operatívny lízing. Ak chcete byť ekologický a súčasne usporiť na nákladoch, nemusíte si tieto zariadenia kupovať, stačí si ich len prenajať.

Čítať ďalej...

Tlač marketingových materiálov vyriešite interne

Marketingové oddelenie každej spoločnosti rieši predovšetkým objednávky na tvorbu komerčného materiálu. Niektoré viac, iné menej, podľa zamerania a veľkosti každej spoločnosti. Vždy však treba plniť stanovené ciele, dokončiť projekty v termíne a bez zbytočného navyšovania nákladov. Podľa môjho názoru, rovnako dôležitú úlohu v celom procese zohráva efektivita práce, ktorú dokážete zabezpečiť len ak existuje profesionálny dohľad nad každou jednou zložkou výroby. Od návrhu až po výrobu ich finálnej podoby.

Čítať ďalej...

Rastúce možnosti multifunkčných zariadení

Hranice technológií sa každou minútou posúvajú vpred a tak je dnes bežným štandardom, že jedno zariadenie dokáže v sebe spájať niekoľko funkcií a ponúknuť tak širokú paletu inteligentných riešení.

Ani televízor už neslúži len na pasívne sledovanie programu. Užívateľovi dokáže poskytnúť širokú škálu iných výhod založených na internetovom pripojení. Počas reklamy si môžete skontrolovať profil na sociálnej sieti, prečítať mail, prehrať video či zahrať hru. Prepojíte účet na internetové konto či smartfón, z ktorého si zvolené video odošlete do televízora. Alebo chladnička, ktorá si kontroluje vlhkosť pri skladovaní zeleniny a upozorní vás na zle uzatvorené dvere, či vysávač, ktorý vďaka zabudovaným senzorom povysáva celú miestnosť bez vašej asistencie. Okrem spotrebičov dokáže byť smart aj automobil, telefón nevynímajúc.

Čítať ďalej...

Ekofirma chráni životné prostredie a šetrí náklady

Človek nemusí byť práve environmentalista či ekológ, aby pochopil, že záťaž na životné prostredie pôsobením externých vplyvov sa stupňuje. Tvrdeniu nasvedčuje aj trend minimalizovať negatívny dopad na ekológiu, ktorý sa naplno prejavil predovšetkým v období posledných desať rokov, kedy zákonodarcovia na lokálnej, ale hlavne európskej úrovni aktívne pristúpili k úprave legislatívy s dôrazom na ochranu životného prostredia.

Čítať ďalej...

Video

Pozvánka na Retail Summit 2021

Retail Podcast

Category Management: Čo vás čaká pred implementáciou?

Otvoriť na novej karte

RETAIL SLOVNÍK

 NOVINKA 

retail slovnik bannerLexikón najpoužívanejších odborných pojmov a skratiek v oblasti retailu

PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

banner KW

 

www.zahradnymagazin.sk