Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Obľúbený Burger King otvorí svoju novú prevádzku v bratislavskom nákupnom centre

Milovníci poctivých hamburgerov sa majú na čo tešiť. Celosvetovo známy Burger King sa po siedmich rokoch vracia na Slovensko. Na jeseň tohto roku otvorí novú reštauráciu v bratislavskom nákupnom centre, ku ktorému postupne pribudne ďalších 15 prevádzok s kráľovskými hamburgermi.


Na Slovensku tak má hamburgerový kráľ opäť zelenú. Exkluzívne právo na rozvoj jeho reštaurácií získala poľská spoločnosť AmRest, ktorá na Slovensku prevádzkuje aj známe značky ako KFC či Starbucks. Otvorenie prvej prevádzky je plánované na jeseň tohto roku v nákupnom centre v Bratislave. „V najbližších rokoch plánujeme otvoriť 15 prevádzok po celom Slovensku, “ uvádza Daniel Ryška, riaditeľ Burger King pre Českú republiku a Slovensko.


Burger King netreba nijak špeciálne predstavovať, po celom svete dodržiavajú prevádzky Burger King záväzok vysokej kvality. Hamburgery sú pripravované zo 100-percentného hovädzieho mäsa a grilované na ohni. Mäso je vďaka tomu šťavnaté a zachováva si svoju špecifickú chuť. Pri príprave sa nepridávajú žiadne dochucovadlá či konzervačné látky. Zelenina, ako napríklad rajčiny či cibuľka, sa pridávajú čerstvé, nakrájané priamo v reštaurácii. Okrem rôznych druhov hamburgerov ponúka Burger King širokú ponuku raňajok, sendviče, kuracie pochúťky, ale aj dezerty a rôzne nápoje.


„Záujem spotrebiteľov žiť zdravšie rastie, na čo zareagoval aj Burger King vylepšením receptúr detského menu, kde sa podarilo zredukovať tuk o 40 % a kalórie o 30%. Vnímame to ako správny krok, ktorý reflektuje životný štýl spotrebiteľov a zároveň prispieva k rozvoju samotného segmentu fast-foodových jedál,“ vysvetľuje D. Ryška.


Obľúbený burger si navyše bude možné upraviť podľa svojich predstáv. Reštaurácie budú v blízkej budúcnosti tiež vybavené modernými technológiami, ktoré uľahčia objednávanie i samotné platby. Preferencie zákazníkov budú priebežne vyhodnocované a je možné, že časom prinesie Burger King zákazníkom službu v podobe donášky.

 

Zdroj: Burger King

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail