Elektronická nákupná poukážka prináša viaceré výhody

Vedeli ste, že obvyklé papierové či plastové poukážky postupne nahrádzajú elektronické? Ich kúpa aj darovanie sú pohodlnejšie a ekologickejšie. Úplnou novinkou sú elektronické poukážky, kde zákazník získava späť časť z ich zaplatenej hodnoty.

Čítať ďalej...

IKEA: Viac ako 200 malých dizajnérov navrhlo svoje vysnívané hračky

Súťaž Malý dizajnér organizuje IKEA už niekoľko rokov a tentoraz v nej deti na Slovensku nakreslili viac ako 200 výtvorov.

Čítať ďalej...

Svijany má nový distribučný sklad v Leopoldove

Pivo Svijany upevňuje svoju pozíciu na Slovensku a pokračuje v investíciách do svojho najvýznamnejšieho exportného trhu.

Čítať ďalej...

V Piešťanoch práve dozrievajú na poliach jahody

Piešťanskí pestovatelia jahôd začínajú s novembrovým samozberom jahôd. Túto netradičnosť spôsobilo teplé novembrové počasie.

Čítať ďalej...

Slovenský koncept KRAJ sa od októbra rozrástol o ďalšie dve predajne

K predajni na Drotárskej ceste v Bratislave, otvorenej v októbri, pribudla minulý týždeň ďalšia v bratislavskej mestskej časti Rusovce. Aktuálne tak zákazníci môžu nakupovať už v siedmich predajniach KRAJ.

Čítať ďalej...

Alza predstavuje na Slovensku koncept Smart Kitchen

Alza.sk vo svojom bratislavskom showroome otvára unikátnu expozíciu SMART KITCHEN, kde na jednom mieste predstaví inteligentné kuchynské spotrebiče značky Siemens.

Čítať ďalej...

Datart chce pokračovať s otváraním nových predajní aj v budúcom roku

Pod značkou Datart je aktuálne 110 predajní, z toho 94 predajní v Českej republike a 16 na Slovensku. V Bratislave sú tri Datart predajne a v Košiciach a Žiline po dve . V budúcom roku bude Datart pokračovať nielen s otváraním nových ale aj modernizáciou existujúcich predajní.

Čítať ďalej...

Čínske obchody prichytené najmä pri podvodoch s pokladnicami

Finančná správa kontrolovala vo viacerých slovenských mestách predajne s čínskym tovarom. Cieľom bolo odhalenie podvodov pri krátení daní. Kriminalistom z Kriminálneho úradu finančnej správy pri tom pomohli dáta z kontrolných výkazov k DPH.

Čítať ďalej...

Neziskové organizácie z krajín Visegrádskej štvorky budú spolupracovať na podpore konceptu Fairtrade

Fairtrade Česko a Slovensko (CZ/SK), Fundacja „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska (PL), Nadácia Integra (SK) a Association of Conscious consumers (HU) budú spolupracovať na podpore konceptu Fairtrade vo všetkých štyroch stredoeurópskych krajinách. Zástupcovia organizácii to oznámili pri príležitosti štvrtej Národnej fairtradovej konferencie, ktorá sa nedávno uskutočnila v Brne.

Čítať ďalej...

Ryba Žilina odmení milovníkov tresky v predvianočnej súťaži

Známy výrobca tresky v majonéze spríjemní zákazníkom nákup tejto typicky slovenskej špeciality. Prostredníctvom novej súťaže dáva šancu hrať s unikátnym kódom na produkte o takmer 1 500 cien, ktoré majú asociáciu s vianočnými darčekmi.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail