volba spotrebitela 450x1017 left

Test poškodil spišské parky, hodnotenie pripomína náhodný výber čísel

Analýza výsledkov sporného spotrebiteľského testu ukázala, že spišské párky Tauris mali namiesto 19-percentného hodnotenia získať aspoň 65 percent. Nevysvetlený zostáva aj nález farbiva E120.

Čítať ďalej...

Datart prekvapil zákazníkov šikovným vianočným stromčekom

Zákazníkom, ktorí ešte stále váhajú s výberom darčekov, prináša Datart vo vybraných predajniach inšpiráciu v podobe šikovného vianočného stromčeka. Na jeho obrazovke žiari zoznam najpredávanejších produktov, ktorý sa priebežne aktualizuje.

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar, so stálym dôrazom na kvalitu

Dlhodobé skvalitňovanie pivnej kultúry na Slovensku, ponuka výnimočných značiek so zameraním na prémiové ležiaky, no aj starostlivosť o zamestnancov a široké okolie pivovaru tvorili nosné piliere úspechu Pivovarov Topvar v minulom roku.

Čítať ďalej...

Staré „kolky“ definitívne o pár dní končia

Dopredaj fliaš alkoholu so starými kontrolnými známkami sa koncom roku 2017 definitívne končí. Od januára 2018 bude možné predávať už len také fľaše alkoholu, ktoré budú označené novou kontrolnou známkou. Predaj takto označených fliaš alkoholu nie je časovo ohraničený.

Čítať ďalej...

Agrorezort inicioval celoeurópske legislatívne riešenie proti nekalým obchodným praktikám

Cieľom je dosiahnuť vyváženejší potravinový dodávateľský reťazec a posilniť postavenie poľnohospodárov. Iniciatívu Slovenska, ktorá požaduje legislatívne riešenie tohto problému, na decembrovej Rade EÚ podporilo ďalších 16 poľnohospodárskych ministrov.

Čítať ďalej...

Zlato z Francúzska si odniesol slovenský sekt

Porota prestížnej svetovej súťaže Effervescents du Monde 2017 udelila zlatú medailu sektu Hubert Cabernet Sauvignon Blanc De Noir. Šumivé víno pôvodom zo Serede uspelo v konkurencii vyše 600 sektov z 28 krajín sveta.

Čítať ďalej...

Lidl zlacňuje v adventnom období vajcia

Slováci sa pred Vianocami nemusia obávať nedostatku vajec. Aspoň tak to avizuje obchodný reťazec Lidl. Od utorka 12. decembra ich ponúka v zvýhodnenej cene.

Čítať ďalej...

Aplikáciu Tesco Clubcard pre smartfóny pomohli zlepšiť zákazníci

Využívanie benefitov Tesco Clubcard bude pre vyše milióna majiteľov vernostnej karty odteraz ešte jednoduchšie. Tesco totiž v tomto roku výrazne zlepšilo aplikáciu Clubcard pre smartfóny.

Čítať ďalej...

Neplatiaci zákazníci brzdia rast aj investície firiem

Brzda ekonomického rastu a zastavenie investícií. Aj také sú dôsledky zlej platobnej disciplíny zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj inde v Európe.

Čítať ďalej...

Vďaka tyčinkám hviezdou slovenského biznisu. MaxSport získal ďalšie ocenenie

Spoločnosť vybudovali so základným krédom správne identifikovať dopyt, využívať príležitosti, myslieť neohraničene a sústrediť sa na svoju prácu, nie na druhých. V posledných rokoch sa sústredili najmä na nasadenie, inovácie a výber správnych ľudí.

Čítať ďalej...