Tretina slovenských vodičov si vyberá čerpačku podľa kvality doplnkového predaja

Kvalita doplnkového predaja na čerpacích staniciach má veľký vplyv na rozhodovanie zákazníkov, na ktorej z nich natankovať. Vyplýva to z prieskumu spoločnosti Mastercard pri príležitosti vyhlásenia súťaže Mastercard Obchodník roka 2017.

Čítať ďalej...

Hej.sk láka na tisíce výhier

Internetový obchod Hej.sk odštartoval svoju najnovšiu kampaň s názvom Tisíce výhier každý deň. V rámci nej sa môžu zákazníci e-shopu zapojiť do súťaže o hodnotné výhry. Kampaň podporili mnohé známe značky. Najväčším lákadlom pre súťažiacich je osobný automobil.

Čítať ďalej...

Služba Google Pay funguje aj pre držiteľov Visa kariet

Novo spustená služba Google Pay, užívateľom poskytuje jednoduchý a bezpečný spôsob platby mobilným telefónom.

Čítať ďalej...

Lidl postaví ďalších desať detských ihrísk žihadielko

Počet detských ihrísk Žihadielok sa v lete zvýši na tridsať, o ďalších desiatich lokalitách rozhodlo verejné hlasovanie. Víťazná desiatka, ktorá od Lidla získa ihriská pozostáva pre rok 2018 z Komárna, Popradu, Brezna, Rimavskej Soboty, Senca, Levoče, Štúrova, Bernolákova, Senice a Trnavy.

Čítať ďalej...

dm po piatykrát získala ocenenie Slovak Superbrands Award

Ocenenie udeľuje organizácia Superbrands Slovakia najlepším obchodným spoločnostiam pôsobiacim na Slovensku a rozhodujú o ňom slovenskí spotrebitelia spolu s expertnou komisiou Brand Council.

Čítať ďalej...

Inflácia vo februári podľa očakávaní spomalila, v dôsledku korekcie cien potravín

Inflácia sa vo februári spomalila. Podľa údajov Štatistického úradu spotrebiteľské ceny vo februári vzrástli o 0,2%, pričom dynamika ich medziročného rastu sa spomalila z 2,4% na 2,1%.

Čítať ďalej...

Hamé bude distribuovať mrazené potraviny na Slovensko

Hamé rozšírilo portfólio značky DOMA o chladené hotové jedlá a ešte tento rok začne distribúciu mrazených potravín na slovenský trh. 

Čítať ďalej...

Kaufland získal prestížne ocenenie Slovak Superbrands 2018

O udelení prestížneho ocenenia Slovak Superbrands rozhodovala komisia expertov Brand Council na základe prieskumu zrealizovaného renomovanou agentúrou GfK.

Čítať ďalej...

Tesco predstavuje novú kampaň spojenú s chutným jedlom

Spoločnosť Tesco v týchto dňoch predstaví novú kampaň s názvom Príbehy písané s chuťou, ktorej cieľom je vyzdvihnutie kvality potravín, oslava radosti, vášne a starostlivosti, ktorú dokážeme venovať príprave jedál.

Čítať ďalej...

Dve tretiny manažérov súkromných firiem očakávajú rast

Manažment súkromných spoločností vníma budúcnosť ich firiem v najbližších dvoch rokoch optimisticky. Hlavným dôvodom je globálny rast svetovej ekonomiky, ktorý nastal prvýkrát po desiatich rokoch.

Čítať ďalej...