Hubert J.E. prináša zákazníkom sekt s osobnou etiketou

Spoločnosť Hubert J.E. spúšťa od apríla online predaj personalizovaných sektov. Svojim zákazníkom prináša možnosť kúpiť si fľašu bubliniek s osobným venovaním. Špecializované etikety sa budú spájať so sektom Hubert Cabernet Savignon blanc de noir.

Čítať ďalej...

METRO podporí ekologické projekty

Veľkoobchod METRO v spolupráci s Nadáciou Ekopolis podporil v roku 2017 v rámci grantového programu Stromy namiesto letákov ďalšie štyri ekologické projekty v celkovej hodnote 3 300 €. Na projekty výsadby a oživovania zelene po celom Slovensku prispel každý registrovaný zákazník METRO, ktorý uprednostnil elektronickú verziu letáku namiesto papierovej.

Čítať ďalej...

Šikovná karta prichádza s ponukou asistenčných služieb

Šikovná karta prináša v jednom balíku viaceré asistenčné služby, ktoré môžu Slovákom pomôcť v kritických životných situáciách.

Čítať ďalej...

Mastercard predstavil čítačku odtlačkov prstov na platobnej karte

Nová generácia biometrických kariet umožňuje bezpečné a okamžité preukázanie totožnosti držiteľa karty. Skúšobná prevádzka sa úspešne uskutočnila v obchodoch a bankovej prevádzke v Juhoafrickej republike.

Čítať ďalej...

Obalový dizajn je čiernym koňom úspechu nového produktu

Obalový dizajn, jeden z najmenej oslavovaných aspektov marketingu, je hlavným faktorom ovplyvňujúcim najúspešnejšie nové produkty uvedené na trh za posledné dva roky.

Čítať ďalej...

Priemerná cena nákupu na zľavových portáloch rastie

V porovnaní s rokom 2012 priemerná cena nákupu na zľavovom portáli vzrástla o 20%. Zatiaľ čo v roku 2012 bola na úrovni 44 € za nákup. Už v roku 2015 dosiahla 59 €. Za posledný rok je na úrovni 53 €. Uvádzajú to oficiálne štatistiky portálu odpadnes.sk, ktorá slúži ako vyhľadávač zliav, čiže vyhľadáva a zbiera ponuky od viacerých zľavových portálov.

Čítať ďalej...

Športová značka 4F otvára štvrtú predajňu na Slovensku

Predajňa pribudne v košickom nákupnom centre Atrium Optima. Slávnostné otvorenie prebehne od 28. do 30. apríla, pričom zákazníci, ktorí obchod v tomto období navštívia, sa môžu tešiť až na 20-% zľavy na všetky produkty.

Čítať ďalej...

Povinná elektronická komunikácia pri dovoze tovaru sa blíži

Od 1. mája 2017 zavádza finančná správa povinnú elektronickú komunikáciu pri podávaní colných vyhlásení pri dovoze tovaru z tretích štátov v štandardnom postupe (e-dovoz).

Čítať ďalej...

BILLA bude mať aj bio pečivo

Spoločnosť BILLA Slovensko zavádza viaceré novinky v segmente pekárskych výrobkov. Posilňuje dôraz na čerstvosť, pestrosť a BIO kvalitu.

Čítať ďalej...

Konica Minolta predstavila platformu pre pracovisko budúcnosti

Workplace Hub je nové inovatívne riešenie podnikového IT, zjednocujúce všetky technológie organizácie pomocou jedinej centralizovanej platformy.

Čítať ďalej...