kaufland jedlo banner h

kaufland jedlo banner l

kaufland jedlo banner r

Zlatý Bažant skončil s PET fľašami

Radlery značky Zlatý Bažant ukončili výrobu v PET fľašiach. Zlatý Bažant sa tak stáva prvou pivnou značkou na Slovensku, ktorá sa rozhodla touto cestou aktívne prispieť k podpore trvalej udržateľnosti.

Čítať ďalej...

Slovenskí obchodníci sa opäť stretnú v ocenení Mastercard Obchodníka roka

V rámci ocenenia Mastercard Obchodník roka 2019 budú už siedmy raz vyhlásení najlepší obchodníci pôsobiaci na slovenskom trhu. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 13 kategóriách.

Čítať ďalej...

Terno otvorilo prvé dve predajne po bývalej sieti Kačka

Predajne pod značkou Terno môžu zákazníci od soboty navštevovať v obciach Beluša a Pukanec. Ďalšie dve predajne plánuje spoločnosť Terno otvoriť už 18. novembra.

Čítať ďalej...

New Retail sa naplno rozvíja aj u susedov

Rýchla expanzia omnichannel retailu sa zďaleka netýka len vzdialených teritórií – naplno sa prejavuje aj na českom trhu a aktuálne dorazila aj k našim severným susedom.

Čítať ďalej...

Aké budú mať Slováci Vianoce?

Vianoce patria k finančne najnáročnejším sviatkom v kalendárnom roku, nakoľko jednorazovo významne zaťažujú rodinnú kasu. Málokto sa pripravuje na Vianoce počas celého roka.

Čítať ďalej...

Agrorezort spúšťa ďalšie opatrenie na podporu slovenských potravinárov

Opatrenie vďaka využitiu služieb ekonomickej diplomacie pomôže slovenským výrobcom nadväzovať obchodné kontakty v zahraničí. Ide o elektronickú databázu slovenských potravín a ich producentov „Slovak Food Export“.

Čítať ďalej...

Heureka.sk eviduje vyšší záujem o puzzle, modely a stavebnice

Hitom tohtoročnej jesene je maľovanie, vyfarbovanie, pletenie či štrikovanie, zreteľne však dominuje aj skladanie modelov a puzzle.

Čítať ďalej...

V Nitre prebieha zaujímavý veľtrh Gastra & Kulinária

Navštíviť ho môžete od 6. – 9. 11. 2019. Podujatie predstavuje na pôde nitrianskeho výstaviska Agrokomplex to najlepšie a najkvalitnejšie zo slovenskej produkcie.

Čítať ďalej...

Slovenskí pekári volajú po návrate lokálnych potravín vysokej kvality

Návrat domácich tradícií a lokálnych potravín s vysokou kvalitou. Tento trend považujú slovenskí pekári za svoju prioritu. Upozorňujú, že podiel domácich výrobkov na pultoch je nízky a požadujú jeho zvýšenie.

Čítať ďalej...

Slovenský maloobchod sa ani po lete nezotavil

Oživenie do slovenského maloobchodu neprinieslo ani ukončenie dovolenkovej sezóny. Práve naopak, maloobchodné tržby sa podľa údajov Štatistického úradu v septembri ďalej znižovali, v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom o 0,4% (sezónne očistené).

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail