Slovak superbrands award

Tesco Finančné služby odštartovali novú kampaň. V hlavnej úlohe je melón!

Tesco Finančné služby prichádzajú s novým komunikačným konceptom v netradičnom prevedení. Hlavnými hrdinami, ktorí propagujú produkty Tesco Finančné služby, sa stávajú jednotlivé potraviny.

Čítať ďalej...

Slovenskí farmári vystúpia v Európskom parlamente

Na stredajšom public hearingu, ktorý sa uskutoční v Európskom parlamente v Bruseli, vystúpia zástupcovia Iniciatívy poľnohospodárov.

Čítať ďalej...

#AuparkxNosene – oblečenie dostáva v nákupnom centre druhú šancu

Koncom marca v šatni Auparku Bratislava vzniklo v spolupráci s NOSENE zberné miesto pre nenosené kúsky všetkých návštevníkov nákupného centra. Ako to funguje?

Čítať ďalej...

Každý piaty slovenský spotrebiteľ priznáva, že v domácnosti plytvá potravinami

Priemerný obyvateľ Slovenska vyhodí ročne 111 kilogramov jedla ročne. Agrorezort upozorňuje, že plytvanie jedlom znamená plytvanie prírodnými zdrojmi a vyzýva spotrebiteľov na uvedomelejšie nakupovanie.

Čítať ďalej...

Zákazníci Tesca si môžu dopriať ručne robené sladkosti z Hronoviec

Pre veľký záujem zákazníkov o lokálne výrobky rozširuje spoločnosť Tesco po čerstvých potravinách aj ponuku trvanlivých výrobkov od farmárov a malých výrobcov.

Čítať ďalej...

Poľskú zeleninu vydávali za slovenskú, falšovatelia dostanú pokuty

Potravinoví inšpektori odhalili vo veľkoobchodných skladoch zeleninu so sfalšovaným slovenským pôvodom. Prichyteným prevádzkovateľom podnikov hrozí pokuta až do výšky 100-tis. €.

Čítať ďalej...

Pokles nezamestnanosti sa ďalej spomaľuje, v apríli bol najpomalší od leta 2016

Spomalenie poklesu nezamestnanosti v posledných mesiacoch potvrdil aj apríl. Nezamestnanosť síce ďalej klesala, v porovnaní s marcom sa znížila o 0,13 pb. na 5,42%, jej pokles je však už z podstatnej časti ťahaný len klasickými sezónnymi vplyvmi.

Čítať ďalej...

Leadec Slovensko oslavuje svoje 20. narodeniny

Spoločnosť Leadec poskytuje na Slovensku už dvadsať rokov lakovnícke služby, automatizáciu, montáž a Facility manažment.

Čítať ďalej...

Lidl má v Dunajskej Strede druhú predajňu

Sieť predajní spoločnosti Lidl Slovenská republika sa rozrástla na 132. Diskontný reťazec otvoril v svoju druhú predajňu v Dunajskej Strede.

Čítať ďalej...

Kaufland dlhodobo zlacňuje trvanlivé druhy mlieka

Tretí májový utorok, ktorý tradične patrí Svetovému dňu mlieka, pripadá tento rok na 15. mája. A to je príležitosť pripomenúť si benefity mlieka a jeho konzumácie na zdravie človeka.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail