Viac recyklovaného materiálu v obaloch Henkel než kedykoľvek predtým

Od Pattexu až po Perwoll, recyklované materiály sa v roku 2017 nachádzali v obaloch viac než 1,2 miliardy Henkel produktov. Dokazuje to záväzok spoločnosti zlepšiť udržateľnosť výroby obalov všetkých svojich značiek a kategórií.

Čítať ďalej...

Pojem kryptomena pozná 8 z 10 Slovákov

Štyri pätiny Slovákov vie, čo sú to kryptomeny a tretina sa o ne aj aktívne zaujíma. Väčšina s nimi však doposiaľ neobchodovala.

Čítať ďalej...

Veľkoobchod METRO štartuje novú brandovú kampaň. Tvárami sú skutoční podnikatelia

Globálna kampaň je postavená na skutočných príbehoch podnikateľov z celého sveta. Cieľom kampane je poukázať na to, že za podnikateľským úspechom stojí tvrdá práca, nutnosť čeliť každodenným výzvam a nesmierne odhodlanie. A že METRO svojich zákazníkov na ich mnohokrát ťažkej ceste podporuje.

Čítať ďalej...

Malina Potraviny sa rozrástli o novú prevádzku

Nachádza sa v polyfunkčnej budove Octopus Habitat na Záhradníckej ulici v Bratislave. Otvorené je denne od 6:00-23:00.

Čítať ďalej...

Inflácia už v júni neprekvapila, nahor ju ťahali ceny palív

Spotrebiteľské ceny sa podľa údajov Štatistického úradu SR v júni v priemere zvýšili o 0,1%, pričom dynamika ich medziročného rastu sa zrýchlila z 2,6% na 2,8%. Zrýchlenie medziročnej inflácie v júni ide najmä na vrub medziročne vyšších cien pohonných hmôt (cena ropy).

Čítať ďalej...

SPPK: Globalizácia môže ohroziť slovenského spotrebiteľa

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora v snahe ochrániť slovenského spotrebiteľa navrhne rezortom pôdohospodárstva a hospodárstva posilniť systém vnútroštátnej kontroly.

Čítať ďalej...

Projekt IKEA Spolu s vami sa blíži ku koncu. Aké sú jeho výsledky?

IKEA prostredníctvom tohto projektu darovala viac ako 1 200 kusov nábytku piatim neziskovým organizáciám na Slovensku.

Čítať ďalej...

Tesco rozširuje spoluprácu so slovenskými pestovateľmi

Letná sezóna je v plnom prúde a obchodný reťazec Tesco ponúka rozšírený sortiment ovocia a zeleniny, ktorý aktuálne dodávajú do predajní slovenskí pestovatelia.

Čítať ďalej...

Heureka: Hitom je cestovný riad a elektrické variče

Kempy, výlety a prespávanie v prírode. Každé leto sa stále viac Slovákov i Čechov vracia k oddychu na čerstvom vzduchu. K nocovaniu pod holým nebom patrí aj poctivá výbava, bez ktorej sa žiadny dobrodruh nezaobíde. Kým niektoré položky sa nemenia, iné začínajú nahrádzať ich komfortnejšie varianty.

Čítať ďalej...

STADA získava EMEA práva na značku Nizoral

Spoločnosť STADA Arzneimittel AG pokračuje v posilňovaní svojej pozície v oblasti značkových voľnopredajných produktov. Spoločnosť získala práva na liečivý šampón proti lupinám Nizoral od Janssen Pharmaceutica NV (člena skupiny spoločností Johnson & Johnson).

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail