volba spotrebitela 450x1017 left

Galéria Martin prilákala do lokality aj zvučné značky. Predajňu tu otvorí aj H&M

galeria martinCentrum s názvom Galéria Martin, ktorého otvorenie je naplánované na koniec novembra 2017, bude stáť na mieste bývalého Prioru v centre Martina. Pôjde o centrum s plochou 12 000 metrov štvorcových.

Čítať ďalej...

Záujem o koncept Yeme medzi zákazníkmi rastie. Pribudla tretia predajňa

yeme uvod panoramaOd konca septembra 2017 môžu zákazníci využívať aj novú predajňu Yeme v polyfunkčnom komplexe Panorama City. Nachádza sa v atraktívnom prostredí novovzniknutého bratislavského nábrežia, neďaleko Slovenského Národného Divadla a nákupnej galérie Eurovea.

Čítať ďalej...

Lokálne potraviny dostali väčší priestor aj v sieti Tesco

regional tescoReťazec od septembra 2017 spúšťa ďalší program na podporu malých slovenských producentov potravín. Získavajú exkluzívny priestor v predajniach a špeciálne podmienky. Ide napríklad o prispôsobený objednávkový režim či distribúciu.

Čítať ďalej...

Objem potravinového odpadu chceme znížiť na nulu

mat simister final fotoHovorí Matt Simister, generálny riaditeľ spoločnosti Tesco pre strednú Európu. Exkluzívne pre odborný portál RETAIL magazin.sk porozprával o cieľoch ambiciózneho plánu maloobchodného reťazca Tesco na Slovensku a v ostatných krajinách strednej Európy, ktorý patrí k aktuálnym prioritám.

Čítať ďalej...

Projekt podpory regionálneho sortimentu má prvé výsledky

regionalne kauflandPodľa prieskumov v súčasnosti až 80% zákazníkov vyhľadáva regionálne výrobky, ktoré dôverne pozná a má s nimi pozitívnu skúsenosť. Je to predpoklad toho, že v regáloch predajní na Slovensku by sa im mohlo dariť.

Čítať ďalej...

Značka Nespresso otvorila v Bratislave prvý butik

nespresso butikPrémiová značka kávy a priekopník v segmente s porciovanou kávou týmto krokom vstúpila na slovenský trh. Slovensko je tak už 65. krajina, kde bude mať Nespresso svoje zastúpenie.

Čítať ďalej...

KIKA otvára na Slovensku ďalšiu predajňu. Pribudne v Nitre

centro nitraTentokrát však nepôjde o samostatnú predajnú jednotku, ale pobočku, ktorá je súčasťou väčšieho obchodného centra Centro Nitra. Centrum má veľmi dobrú dostupnosť, čo je pri nakupovaní nábytku jedným z kľúčových faktorov úspechu.

Čítať ďalej...

Nakupovanie na bicykli: Do kampane sa z reťazcov zapojil Kaufland

bikeobchod2017Nákupy patria k našim každodenným činnostiam. Väčšina však nákupy realizuje výhradne autom. Dá sa to aj inak - ekologickejšie, modernejšie a lacnejšie.

Čítať ďalej...

Datart otvoril v Bratislave svoju najmodernejšiu predajňu

datart euroveaPredajca elektroniky, spoločnosť Datart otvorila novú predajňu v bratislavskom centre Eurovea. Ide o najmodernejšiu a najväčšiu predajňu tejto spoločnosti s prvým kuchynským štúdiom na Slovensku. 

Čítať ďalej...

Rozhodli sa zaujať originálnymi nanukmi

marinelaZmrzlinu v našich končinách dostať kúpiť v maloobchodnej sieti a v tradičných zmrzlinárňach a cukrárňach. Ide zároveň o sortiment, ktorý sa dá ponúkať zážitkovejším spôsobom. Dôkazom je prvá predajňa značky Marinela v Bratislave. 

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikona2. ročník semináře VYBAVENÍ PRODEJNY

Video

Konferencia RETAIL INNOVATIONS 2017: Aký bol 1. ročník?


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail