INTRACO Special 2018: Viete ako správne nastaviť cenotvorbu?

IS2018Keďže cena je rozhodujúcim momentom podnikania a jeho úspešného rozvoja, je dôležité vedieť správne nastaviť cenu. Viete aké sú súčasné pravidlá cenotvorby, aby odrážali reálnu hodnotu tovaru v celom jeho životnom cykle?

Čítať ďalej...

Výber vhodnej podlahy do predajne netreba podceniť

podlahy2018 mInvestovať do kvalitnej podlahy sa rozhodne vyplatí. Kvalitné materiály, flexibilné a vizuálne príťažlivé riešenia podláh plnia svoj účel a pomáhajú navodiť príjemnú atmosféru. Dômyselne vybraná podlaha navyše neohrozuje a nespôsobuje problémy pri každodennom čistení.

Čítať ďalej...

Poznáte dobre svoju cieľovú skupinu?

RID2018 mA neobchádzate tú, ktorá skrýva skutočný rastový potenciál? Poradíme vám, kde ju hľadať!

Čítať ďalej...

Reťazec KiK je na slovenskom trhu 10 rokov. Aké má ďalšie plány?

kik2018 mV minulom roku pribudlo osem nových predajní s typickým logom KiK. V Banskej Štiavnici, Seredi, Košiciach a v Michalovciach. Rok 2018 plánuje KiK na slovenskom trhu uzatvoriť so šiestimi novými pobočkami. Rovnako by šesť nových predajní malo pribudnúť aj v roku 2019.

Čítať ďalej...

BILLA oslavuje 25 rokov na slovenskom trhu a predstavuje ďalšie plány

billavyrocie mSpoločnosť BILLA začala svoje podnikanie na Slovensku v novembri 1993. Prvú filiálku otvorila v Trnave. Dnes ich má 150 a plánuje ich ešte niekoľko.

Čítať ďalej...

Reťazce si pri on-line prezentácii pozerajú na prsty

retazceweby mObdobie, kedy web obsahoval len kontakt a rubriku „O nás“, je dávno preč. Rozmach pokrytia internetom, mobilita a nástup e-commerce opvlyvnil aj veľké značky a kamenný retail. Svoje internetové stránky prispôsobili súčasným technickým požiadavkám, používateľom a konkurencii.

Čítať ďalej...

8 metód ako merať spokojnosť zákazníka

spokojnostzakaznika mMeranie spokojnosti zákazníkov s poskytovanými službami a predávaným tovarom je predpokladom zlepšovania a udržania sa na trhu v konkurenčnom zápolení.

Čítať ďalej...

V auguste pribudli v Bratislave dve nové predajne potravín KRAJ. Kde budú ďalšie?

kraj trmyto mSlovenský koncept maloobchodnej siete KRAJ má aktuálne päť predajní. Doposiaľ posledná, otvorená v auguste, sa nachádza vo vynovenom podchode Trnavské mýto.

Čítať ďalej...

Ako ochrániť predajňu pred požiarmi?

ohen2018 mPočet majiteľov a prevádzkovateľov maloobchodných predajní, ktorí zabúdajú na protipožiarnu ochranu nie je malý. Ide pritom o dôležitú povinnosť, ktorej podceňovanie sa nevypláca.

Čítať ďalej...

INTRACO Special 2018 vyzlečie cenu

The President. 1524 m2Fenomén cena. Headline konferencie INTRACO Special 2018 nesie v dvoch slovách podstatu obchodu. Hovorili sme s Ing. Bohumilou Tauchmannovou, riaditeľkou INCOMA Slovakia, s. r. o., ktorá podujatie organizuje.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail