Kaufland Velka noc 1000x102

Kaufland Velka noc 450x1017 L

Kaufland Velka noc 450x1017 P

Ako znížiť riziko preťaženia svalov pri práci v obchode?

pretazenie mPráca pokladníka alebo dokladača tovarov je náročná nielen zo psychologického ale aj fyzického hľadiska. Súčasná situácia, súvisiaca s obavami pred šírením koronavírusu, navyše celkovú záťaž zvyšuje. Pripravili sme pre vás niekoľko praktických a osvedčených rád ako sa vyhnúť nepríjemným bolestiam, či zraneniam.

Čítať ďalej...

Automatizácia zmení retail a tento fakt je nezvratný

automatizacia mPočas konferencie NEW RETAIL SUMMIT 2020, ktorá sa nedávno uskutočnila v Bratislave, sa veľa hovorilo o koronavíruse, ale samozrejme najmä o obchode. Najmä v súvislosti s tým, že trh začína ovládať obchod nový (New), ktorý naplno využíva súdobé technológie.

Čítať ďalej...

Zrušiť mýty o obchode a zamerať diskusiu na fakty

panelovadiskusiaNRS mAj o tom bola panelová diskusia v úvode konferencie NEW RETAIL SUMMIT 2020, ktorá nedávno prebehla v Bratislave. Diskutujúci prejavili jednoznačnú a jednomyseľnú vôľu po zmene v podnikateľskom prostredí na Slovensku.

Čítať ďalej...

Každá položka si musí miesto v regáli zaslúžiť

miestoregal MČo je nové v oblasti category managementu a merchandisingu? Zisťovali sme počas konferencie Retail Summitu, ktorá sa uskutočnila začiatkom februára tohto roka v Prahe.

Čítať ďalej...

Čo chce zákazník? Wanzl ponúkol na veľtrhu EuroShop 2020 odpoveď

wanzl uvod mNiet pochýb o tom, že v svetovom maloobchode nastala technologická a sociálna transformácia. Spotrebiteľské správanie ovplyvňujú kľúčové trendy akými sú digitalizácia, urbanizácia a individualizácia.

Čítať ďalej...

Absolútnym víťazom ocenenia Mastercard Obchodník roka 2019 je MARTINUS

obchodnik2019 martinus mRovnako sa tak stalo aj v predošlých šiestich rokoch. Kníhkupectvo Martinus bolo ocenené aj v rámci odborovej kategórie ako Mastercard Obchodník s knihami 2019.

Čítať ďalej...

Vyhrajú obchodníci, ktorí vytvoria „omnichannel“ zážitok z nakupovania

Pickard Toby mHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk TOBY Pickard, Head of Insight- Inovation and Futures, IGD, kľúčový rečník na konferencii NEW RETAIL SUMMIT 2020, ktorá sa uskutočňuje 4.3.2020 v Bratislave.

Čítať ďalej...

Ako šetrí moderný obchod elektrickú energiu?

energie2020 mPo nákladoch na ľudské zdroje a prenájom priestorov, tvoria energie podstatnú časť výdavkov maloobchodných reťazcov. Potrebné je svietiť, chladiť, vykurovať aj vymieňať vzduch. Ako a kde je možné ušetriť na nákladoch na elektrickú energiu?

Čítať ďalej...

COOP Jednota Nové Zámky je 70 rokov na trhu

coop jednota NZ mIde o progresívnu domácu maloobchodnú spoločnosť, ktorá sa nebojí nových výziev a technológií. 70 rokov na slovenskom trhu sme zhodnotili s Ing. Štefanom Mácsadim, predsedom COOP Jednota Nové Zámky.

Čítať ďalej...

High-tech ako budúcnosť maloobchodu?

HTfoto mOd veľtrhu EuroShop 2017 ubehlo relatívne málo času, no v maloobchode sa toho zmenilo veľmi veľa. Na nasledujúcom podujatí EuroShop 2020 prezentovalo konkrétne novinky viac než 550 medzinárodných vystavovateľov.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail