Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Priamy predaj zaznamenáva rast tržieb aj nových predajcov

priamypredaj2019 mPriamy predaj je podľa najnovších prieskumov neustále narastajúcim ekonomickým sektorom vo svete, v Európe aj na Slovensku. U nás sa ním v súčasnosti zaoberá už viac ako 203-tisíc ľudí.

Čítať ďalej...

Priamy predaj: Za minulý rok narástol celkový obrat o 6,6 percent

priamy predaj2017Priamy predaj napreduje a ako sa zdá neohrozuje ho ani rozmáhajúci sa online obchod. Z výsledkov aktuálneho prieskumu, ktoré začiatkom leta oznámila WFDSA, vyplýva, že tržby členských spoločností priameho predaja dosiahli v roku 2016 celosvetovo 182,6 miliárd USD.

Čítať ďalej...

Priamy predaj rastie aj vďaka sociálnym sieťam

priamy predaj 2017Obrat spoločností, ktoré sa zaoberajú na Slovensku priamym predajom dosiahol v roku 2015 celkovo 137 mil.€. Priamemu predaju sa venovalo v tomto roku viac než 189 tis. ľudí, z toho 91% tvorili ženy. Najväčší záujem spotrebiteľov pokiaľ ide o kategórie bol o produkty z oblasti kozmetiky (50%) a wellness/doplnkov stravy (24%).

Čítať ďalej...

Európskym lídrom v priamom predaji je Nemecko

zpppPodľa aktuálneho prieskumu Európskej asociácie priameho predaja SELDIA, zaznamenal priamy predaj v na Slovensku v roku 2014 celkový obrat vo výške 130 miliónov €. Spoločnosti priameho predaja v Európe predali v roku 2014 spolu tovar v hodnote približne 25 miliárd €.

Čítať ďalej...

Amway sústredí pozornosť na mladú generáciu

amwayVýznamný hráč priameho predaja, spoločnosť Amway dosiahla za rok 2014  v rámci sveta obrat 10,8 mld USD. Napreduje aj  na slovenskom trhu.

Čítať ďalej...

Priamy predaj napreduje zásluhou žien

priamy predajPriamy predaj rastie v Európe už piaty rok po sebe. Celkový predaj sa v krajinách Európskej únie  v roku 2013 zvýšil o 4% z 18 mld. EUR v roku 2012 na 18,7 mld. EUR v roku 2013. Ako sa priamemu predaju darí na Slovensku?

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail