Vracajú sa vám zásielky kvôli neplatným adresám?

vracanie zasielky 2018 maly perexPre firmy, ktoré obchodujú online, je veľmi dôležité, aby svoje produkty posielali zákazníkom na správne adresy. Ako sa dá minimalizovať počet zásielok, ktoré sa podnikateľom vracajú kvôli neexistujúcej alebo zmenenej adrese?

Čítať ďalej...

ShopRoku 2017: Najkvalitnejším e-shopom je po tretí raz Notino

shoproku 2017 maly perexNázvy najkvalitnejších, najpopulárnejších a najinovatívnejších e-shopov, ktoré ponesú titul ShopRoku 2017 sú známe. Súťaž každý rok vyhlasuje nákupný radca a porovnávač cien Heureka.sk.

Čítať ďalej...

dm drogerie markt spúšťa na Slovensku online shop

dm maly perxV stredu 21. februára 2018 spustila dm na Slovensku svoj online shop. Zákazníci tak môžu cez webovú stránku www.mojadm.sk nakupovať 24 hodín denne a získavať informácie o svojich obľúbených výrobkoch či novinká

 

ch bez ohľadu na čas, otváraciu dobu či vzdialenosť k najbližšej predajni.

Čítať ďalej...

Opäť rekordný rok pre e-shopy, Slováci minuli takmer 937 miliónov eur

online shopy 2018Online nákupy sa v súčasnej dobe stávajú pre Slovákov bežnou vecou. Nasvedčuje tomu obrat internetových obchodov za rok 2017, ktorý pokračuje vo výraznom raste.

Čítať ďalej...

Alza.sk, mall.sk a hej.sk – komu sa darí lepšie?

index 2017 onlK vianočným sviatkom nepochybne patrí nie až tak pokojné predvianočné obdobie, počas ktorého väčšina navštevuje obchody s cieľom kúpiť vianočné darčeky pre svojich blízkych. Možnosť vyhnúť sa hektickým situáciám v kamenných obchodoch ponúkajú internetové obchodné domy.

Čítať ďalej...

Môže výrobca zakázať autorizovaným distribútorom predávať prostredníctvom online trhovísk?

online trhoviskaAutor tohoto článku nedávno na tomto a tomto mieste upozornil na zvýšenú aktivitu Európskej komisie („Komisia“) a národných súťažných úradov v oblasti e-commerce. Komisia konkrétne túto oblasť mapovala počas takmer rok trvajúceho sektorového prešetrovania.

Čítať ďalej...

Konferencia World Usability Day 2017: Čo odlišuje úspešné e-shopy od neúspešných?

world 2017Asociácia (SUXA) zorganizovala v poradí už siedmu konferenciu pod hlavičkou celosvetovej iniciatívy World Usability Day.

Čítať ďalej...

Ktoré mená zvyšujú predaj kvetov?

m ocenasO biznise s kvetmi by dokázal rozprávať celé hodiny a poslucháči by sa ani chvíľu nenudili. Prirodzenú charizmu a vlastnú filozofiu vložil do podnikania s krásou, ktorá je citlivá, pominuteľná a závislá na sezónnosti a logistike.

Čítať ďalej...

Odhodlanie predávať do zahraničia je na Slovensku zatiaľ nízke

ilya kretovDá sa to však jednoducho zmeniť. Predávajúci môže na tom výrazne získať. Hovorí v rozhovore pre odborný portál RETAIL magazin.sk Ilya Kretov, generálny riaditeľ spoločnosti eBay pre Rusko, rozvíjajúce sa európske trhy a Afriku.Čítať ďalej...

Slovensko je v nákupoch online silné, patrí medzi lídrov

slovensko liderSlovensko patrí k silným hráčom na stredoeurópskom e-commerce trhu. Z hľadiska počtu e-shopov na obyvateľa je na druhej priečke, pôsobí ich tu zhruba 9-tisíc.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail


banner kniha co nemame neprodame