kaufland jedlo banner h

kaufland jedlo banner l

kaufland jedlo banner r

Prečo online obchodníci prechádzajú ku kamenným pobočkám?

onlineoffline mUž niekoľko rokov je kamenný obchod označovaný za postupne upadajúci. Príčinou je podľa mnohých názorov silný rozmach online obchodu. Kamenný obchod však úplne nezaniká, môže byť dokonca veľkým prínosom.

Čítať ďalej...

Od pokrytia základných nákladov k úspešnému online biznisu

rastlinkyskSpoločný nápad Ericha Seemann a Daniela Náplavu založiť na Slovensku internetové záhradníctvo ešte v čase, keď u nás internet nebol bežný, sa pretavil do úspešného biznisu s tisíckami spokojných zákazníkov.

Čítať ďalej...

ShopRoku 2018: Najkvalitnejším e-shopom je Notino

notino2019 mV súťaži ShopRoku, ktorú organizuje nákupný radca Heureka, si Cenu Kvality odnáša Notino už štvrtý rok. Ceny boli slávnostne udelené 21.marca Bratislave.

Čítať ďalej...

E-shop dm drogerie zvyšuje pridanú hodnotu pre zákazníka

dmonline2019 mUž je to takmer rok, čo spustila sieť predajní dm na Slovensku e-shop. V súčasnosti ponúka zákazníkom celé portfólio sortimentu rozšírené o takmer 400 produktov dostupných iba online, predovšetkým v obratovo najsilnejších kategóriách Deti a Domácnosť.

Čítať ďalej...

Rok 2018 priniesol nové e-shopy a vyšší záujem o online nákupy

vysledkyonline mInternetovým obchodom na Slovensku sa darilo aj v roku 2018. V uplynulom roku v nich Slováci minuli 1,13 miliardy €. Obrat e-shopov narástol medziročne o 23 %.

Čítať ďalej...

Online nakupovanie potravín Slovákov zatiaľ príliš neláka

online potraviny mS blížiacimi sa vianočnými sviatkami sú už tradične spojené zvýšené nákupy v e-shopoch, a práve v online nakupovaní mnohých kategórií je percento slovenských nakupujúcich vyššie v porovnaní s inými európskymi krajinami.

Čítať ďalej...

Slováci sú s nakupovaním cez internet spokojní, nakupujú aj v zahraničných e-shopoch

nielsen admo mCez internet už niekedy nakúpilo 98 % respondentov. Z tých, ktorí nakúpili online v poslednom roku, malo 94 % s nákupom dobré skúsenosti.

Čítať ďalej...

9. ShopComm poradí ako lepšie predávať online

shopcomm2018 mTradičná odborná konferencia bude hostiť 14 spíkrov a ponúkne know-how, ako sa odlíšiť od konkurencie, dosahovať vyššie zisky a zlepšiť zákaznícky servis.

Čítať ďalej...

Lojalitu zákazníka posilní „osobný“ prvok

Silvia MyersNereagovanie na negatívne recenzie posilňuje predsudky potenciálnych klientov. Tvrdí Silvia Myers, slovenská podnikateľka, konzultantka a spíkerka, ktorá žije v Austrálii.

Čítať ďalej...

Vracajú sa vám zásielky kvôli neplatným adresám?

vracanie zasielky 2018 maly perexPre firmy, ktoré obchodujú online, je veľmi dôležité, aby svoje produkty posielali zákazníkom na správne adresy. Ako sa dá minimalizovať počet zásielok, ktoré sa podnikateľom vracajú kvôli neexistujúcej alebo zmenenej adrese?

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail