Vianočný trh ovládnu e-shopy, ktoré prekonajú obavy spotrebiteľov

vianocnenakupovanie2019 mMení sa nákupné správanie obyvateľov Slovenska v oblasti e-commerce? Stúpajúca životná úroveň ukazuje, že spotrebiteľ nevníma vyššie útraty.

Čítať ďalej...

On-line supermarkety naštartuje Generácia Alfa

potravinyonlinefoto mKto nakupuje potraviny on-line? Aké sú najpredávanejšie položky? Koľko je vôbec na slovenskom a českom trhu on-line supermarketov? Využívajú vlastnú logistiku, sklady a výdajné miesta?

Čítať ďalej...

Prečo online obchodníci prechádzajú ku kamenným pobočkám?

onlineoffline mUž niekoľko rokov je kamenný obchod označovaný za postupne upadajúci. Príčinou je podľa mnohých názorov silný rozmach online obchodu. Kamenný obchod však úplne nezaniká, môže byť dokonca veľkým prínosom.

Čítať ďalej...

Od pokrytia základných nákladov k úspešnému online biznisu

rastlinkyskSpoločný nápad Ericha Seemann a Daniela Náplavu založiť na Slovensku internetové záhradníctvo ešte v čase, keď u nás internet nebol bežný, sa pretavil do úspešného biznisu s tisíckami spokojných zákazníkov.

Čítať ďalej...

ShopRoku 2018: Najkvalitnejším e-shopom je Notino

notino2019 mV súťaži ShopRoku, ktorú organizuje nákupný radca Heureka, si Cenu Kvality odnáša Notino už štvrtý rok. Ceny boli slávnostne udelené 21.marca Bratislave.

Čítať ďalej...

E-shop dm drogerie zvyšuje pridanú hodnotu pre zákazníka

dmonline2019 mUž je to takmer rok, čo spustila sieť predajní dm na Slovensku e-shop. V súčasnosti ponúka zákazníkom celé portfólio sortimentu rozšírené o takmer 400 produktov dostupných iba online, predovšetkým v obratovo najsilnejších kategóriách Deti a Domácnosť.

Čítať ďalej...

Rok 2018 priniesol nové e-shopy a vyšší záujem o online nákupy

vysledkyonline mInternetovým obchodom na Slovensku sa darilo aj v roku 2018. V uplynulom roku v nich Slováci minuli 1,13 miliardy €. Obrat e-shopov narástol medziročne o 23 %.

Čítať ďalej...

Online nakupovanie potravín Slovákov zatiaľ príliš neláka

online potraviny mS blížiacimi sa vianočnými sviatkami sú už tradične spojené zvýšené nákupy v e-shopoch, a práve v online nakupovaní mnohých kategórií je percento slovenských nakupujúcich vyššie v porovnaní s inými európskymi krajinami.

Čítať ďalej...

Slováci sú s nakupovaním cez internet spokojní, nakupujú aj v zahraničných e-shopoch

nielsen admo mCez internet už niekedy nakúpilo 98 % respondentov. Z tých, ktorí nakúpili online v poslednom roku, malo 94 % s nákupom dobré skúsenosti.

Čítať ďalej...

9. ShopComm poradí ako lepšie predávať online

shopcomm2018 mTradičná odborná konferencia bude hostiť 14 spíkrov a ponúkne know-how, ako sa odlíšiť od konkurencie, dosahovať vyššie zisky a zlepšiť zákaznícky servis.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Čo hovoria marketéri o konferencii Brad Management 2019?

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail