volba spotrebitela 450x1017 left

Farebnosť predajne: Ktoré farby podporujú nakupovanie?

farebnost 2017V niektorých predajniach sa zákazníci cítia príjemne a neprekáža im tu stráviť viac času. Z iných naopak rýchlo odchádzajú. Odpoveď prečo je to tak sa hľadá zložito. Na zákazníka v priestore predajne totiž vplýva množstvo faktorov. Patrí k nim aj farebnosť.

Čítať ďalej...

Rok 2017 bude v znamení rekordného objemu investičných transakcií

colliers2017Podľa prieskumu medzinárodnej konzultačnej spoločnosti Colliers International zaznamená slovenský trh s komerčnými nehnuteľnosťami v tomto roku rekordnú investičnú aktivitu.

Čítať ďalej...

Digitálnej transformácii dáva zelenú stále viac firiem

digitalna transformaciaModerné technológie menia podnikanie a stávajú sa dômyselnou súčasťou konkurenčného boja. Kto chce stáť na strane úspešných a prosperujúcich, má ambície zlepšovať svoje služby a ponúkať kvalitnejšie produkty zákazníkom, nemal by v digitálnej transformácii zaváhať.

Čítať ďalej...

Meškanie platieb poistného môže spoločnosti spôsobiť vážne problémy

socialne poistenieČo robiť v prípade, že sa vaša spoločnosť ocitla na zozname dlžníkov Sociálnej poisťovne? Je už všetko stratené? Ako predísť exekúcii? Tieto prípady sú pomerne časté.

Čítať ďalej...

Moderná značka je jednoduchá a férová. Plní vždy to, čo sľúbila

brand management 2017Témou tretieho ročníka odbornej konferencie Brand Management bol apel k pozdvihnutiu významu značky ako integrálnej súčasti vedenia firmy a jej stratégie, premietnutý do produktov, služieb, ľudí, prostredia a komunikácie.

Čítať ďalej...

Ako sa zmenili cesty zákazníka k nákupnému rozhodnutiu?

retail in detail prahaĎalšia špecializovaná konferencia zo série Retail in Detail zaplnila pred pár dňami modernú konferenčnú zónu Microsoft v pražskom BB Centre. Aké boli hlavné myšlienky podujatia?

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikona2. ročník semináře VYBAVENÍ PRODEJNY

Video

Konferencia RETAIL INNOVATIONS 2017: Aký bol 1. ročník?


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail