Existuje pri pohľadávkach premlčacia doba?

pohladavky122018 mVek pohľadávky zohráva pri vymáhaní veľmi dôležitú úlohu. Čím je staršia, tým sa znižuje šanca na jej úspešné splatenie.

Čítať ďalej...

Black Friday začína byť obľúbenejší aj na Slovensku

black2018 mVianočný predaj je už v plnom prúde a netýka sa len e-shopov. Prvú etapu atraktívnych zliav štartuje stále populárnejší Black Friday.

Čítať ďalej...

Mám umožniť zákazníkom, aby platili mobilom alebo kryptomenou?

platba mobilom mPonúknuť zákazníkom, aby za tovar zaplatili iba v hotovosti alebo prevodom na účet, už dnes nestačí. K dispozícii je množstvo iných platobných metód, vrátane tých najmodernejších.

Čítať ďalej...

6 zaujímavých knižných inšpirácií pre obchodníkov

knihy2018 mObchod je na Slovensku spolu s cestovným ruchom po priemysle druhý najväčší zamestnávateľ. Zároveň je jedným z najväčších hýbateľov ekonomiky a inovácií. Napriek tomu odborných kníh, ktoré by sa problematike retailu a spotrebiteľskému správaniu venovali, vychádza v slovenčine a češtine len málo. Kto hľadá, nájde a my sme pre vás niekoľko aktuálnych inšpiratívnych publikácii našli.

Čítať ďalej...

Môžete si dať splatnosť faktúr kratšiu ako 5 dní?

splatnost fa mAj keď zákon čiastočne upravuje, aká dlhá môže byť splatnosť faktúr, dohoda medzi dodávateľom a odberateľom môže byť úplne iná.

Čítať ďalej...

Október patrí aj Národným dňom na podporu ekonomiky Slovenska

podporaekonomiky mKaždoročne sa do aktivity Pýtajme si slovenské zapája viac ako milión obyvateľov Slovenska. Za posledných pár rokov projektu Kvalita z našich regiónov, ktorého sú Národné dni súčasťou, sa podarilo zvýšiť záujem spotrebiteľov o sledovanie krajiny pôvodu pri nákupoch až o 60%.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail