Návod ako efektívne riadiť zásoby

efektivnezasoby mMnožstvo podnikov ešte aj v súčasnosti neustále podceňuje úlohu zásob v efektívnom fungovaní organizácie. Vplyv nesprávneho riadenia zásob pritom ani zďaleka nie je problém len oddelení, ktoré ich manažovanie majú priamo na starosti (Supply Chain, Výroba).

Čítať ďalej...

Obchod ako TrendSetter

tauch mKonferencia INTRACO Špecial patrí na Slovensku k tradičným jesenným podujatiam vrcholového managementu vo sfére obchodu. V októbri sa bude konať jubilejný 20. ročník tohto odborného podujatia.

Čítať ďalej...

Prečo je archivovanie dokumentov potrebné?

Ako treba v oblasti retailu správne archivovať dokumenty, čo všetko a ako dlho? Hovorili sme s archívnym špecialistom Marošom Vindišom zo spoločnosti Iron Mountain Slovakia.

Čítať ďalej...

Obmedzenie eurocentov odbremení štát, podnikateľov i spotrebiteľa

euromince2019 mSlovenskí obchodníci a spotrebitelia negatívne vnímajú veľké množstvo eurocentov v obehu. Aké sú riešenia?

Čítať ďalej...

Aké sú hlavné trendy v e-Procuremente v roku 2019?

manutan pro mE-Procurement sa postupom času stal vhodným riešením moderného digitálneho obchodu a elektronického nakupovania.

Čítať ďalej...

Podiel slovenských potravín v regáloch je opäť o niečo vyšší

podielpotraviny mPodiel slovenských potravín klesal od roku 2011, kedy dosahoval 50 %, na úroveň 37,2 % v roku 2017, pričom v roku 2019 už druhý rok rastie a v tohtoročnom prieskume dosiahol úroveň 38,6%.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail