Kaufland Velka noc 1000x102

Kaufland Velka noc 450x1017 L

Kaufland Velka noc 450x1017 P

Konica Minolta vstupuje na trh kamerových systémov

kamerafoto mKonica Minolta týmto krokom posilňuje svoje postavenie poskytovateľa komplexných IT riešení. Nadväzuje to na investíciu vo výške 86 mil. €, ktorou kúpila 65 % akcií spoločnosti Mobotix.

Čítať ďalej...

DHL využíva pri vychystávaní tovarov aj inteligentné okuliare

DHL mDHL Supply Chain rozširuje zavádzanie inteligentných okuliarov a zariadení nositeľných na tele, ako súčasť svojej digitalizačnej stratégie.

Čítať ďalej...

Slovenská pošta rozširuje sieť BalíkoBOXov

SP2019 mBalíkoBOXy ponúkajú zákazníkom rýchly a nonstop dostupný výdaj zásielok neviazaný na otváracie hodiny či zamestnancov v pobočke.

Čítať ďalej...

DACHSER stavil na Lítium-iónové technológie

dachser2019 mSpoločnosť plánuje nahradiť všetku svoju pozemnú manipulačnú techniku v Európe, ktorá má približne 6 000 kusov, technikou na energeticky úsporné lítium-iónové batérie. Má sa tak stať do konca roka 2022.

Čítať ďalej...

Hollandia začína s robotizáciou, reaguje tak aj na menšie formáty predajní

robotizacia2019 mMliekareň Hollandia Karlovy Vary, s.r.o. sa rozhodla modernizovať a zefektívniť vyskladnenie svojich výrobkov. V spolupráci so spoločnosťou HOPI zahájila výnimočný projekt robotizovaného mixovacieho pracoviska.

Čítať ďalej...

Na českom prekladisku Geis sleduje pohyby zásielok špeciálny kamerový systém

geis kamera mAž 16 000 balíkov za hodinu. S touto triediacou a prekládkovou kapacitou je centrálny hub balíkových zásielok Geis Parcel CZ v Modleticiach pri Prahe dobre pripravený pre ďalší rozvoj.

Čítať ďalej...

Prologis v Maďarsku začal používať solárny dlažobný systém

prologis 300x200Ide o pilotný projekt realizovaný s maďarským startupom Platio, ktorý poskytuje estetické a priestorovo úsporné systémy. Tieto slúžia ako zdroje obnoviteľnej energie vďaka integrácii vysokovýkonných solárnych článkov do dlažobných prvkov z recyklovaného plastu.

Čítať ďalej...

Švajčiari testovali trendový spôsob doručovania tovarov

dronmiMercedes-Benz Vans, americká spoločnosť Matternet, ktorá sa venuje vývoju dronových systémov, a švajčiarsky internetový portál siroop spustili v Zürichu pilotný projekt efektívnych dodávok produktov elektronického obchodu na požiadanie s použitím transportérov a dronov.

Čítať ďalej...

Slovenská skupina Geis testovala elektrické dodávky

geis elektriockeV budúcnosti dokonca skupina zvažuje kúpu takéhoto typu dodávok do svojho vozového parku. Zároveň avizuje, že chce preferovať elektrické vozidlá aj u svojich dopravcov.

 

 

Čítať ďalej...

Budúcnosť s efektívnejšími riešeniami

dachser buducnost 2017Medzinárodný poskytovateľ logistických služieb Dachser Slovakia uzavrel rok 2016 s pozitívnym výsledkom. Podľa hospodárskych výsledkov zaznamenala spoločnosť nárast obratu takmer o 4 percentá. Na nadchádzajúce obdobia zároveň ohlasuje zaujímavé plány.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail