volba spotrebitela 450x1017 left

Dachser Slovakia má nového obchodného manažéra

martin stiglincNovým obchodným manažérom divízie európskej logistiky Dachser Slovakia sa stal Martin Štiglinc. Na tejto pozícii bude zodpovedný za vedenie a podporu obchodného tímu, vytváranie obchodnej stratégie či za koordináciu tendrov a projektov.

Čítať ďalej...

Novým PR manažérom METRO je Martin Krajčovič

krajcovic metroNa túto pozíciu nastúpil od 1. októbra 2017. Martin Krajčovič na tomto poste zužitkuje svoje doterajšie skúsenosti v oblasti komunikácie a PR.

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar s novým generálnym riaditeľom

topvar riaditelSpoločnosť aktuálne začína viesť Grant Liversage. Do svojej novej funkcie prináša dlhoročné skúsenosti z vrcholového manažmentu a financií. Pochádza z Južnej Afriky, vyštudoval University of Natal v Juhoafrickej republike.

Čítať ďalej...

GEFCO na Slovensku a v Česku so spoločným manažmentom

RaczynskiSpoločnosť GEFCO na Slovensku a v Čechách mení spôsob vedenia. Od 1. 8. 2017 má spoločného riaditeľa. Stal sa ním Aleksander Raczynski.

Čítať ďalej...

GSK Consumer Healthcare mení vedenie

romana jourdenSpoločnosť GlaxoSmithKline (GSK) Consumer Healthcare oznámila zmeny vo vedení v Českej republike, na Slovensku a na regionálnej úrovni.Romana Jourdren, ktorá až doteraz pôsobila vo funkcii generálnej riaditeľky pre Českú republiku a Slovensko, bola menovaná novou regionálnou generálnou riaditeľkou pre strednú a východnú Európu (región CEE).

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar majú nového obchodného riaditeľa

david kovarSegment maloobchodu v tejto významnej pivovarníckej spoločnosti tak po novom riadi David Kovář, ktorý má v tejto oblasti bohaté znalosti a skúsenosti.

Čítať ďalej...

Novým šéfom Home Creditu je Václav Horák

Vaclav HorakSlovenský Home Credit má od 1. augusta nového predsedu predstavenstva. Václav Horák na tomto poste strieda Davida Bystrzyckého, ktorý riadil spoločnosť v uplynulých šiestich rokoch.

Čítať ďalej...

Vedenie Yves Rocher preberá Miroslav Kubricht

miroslav kubrychtDo funkcie generálneho riaditeľa pre slovenský a český trh bol vymenovaný Miroslav Kubricht, skúsený manažér z oblasti retailu a frančízových sietí.

Čítať ďalej...

Sieť TERNO má nového generálneho riaditeľa

terno cajkaSieť predajní TERNO, ktoré prevádzkuje spoločnosť TERNO real estate patriaca pod Sandberg Capital, vedie od 1. júla tohto roka Stanislav Čajka, dlhoročný expert v oblasti riadenia maloobchodu.

Čítať ďalej...

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko s novým vedením

Maria Anargyrou NikolicGenerálnou riaditeľkou spoločnosti sa stala Maria Anargyrou-Nikolić (44), ktorá doteraz pracovala ako generálna riaditeľka Coca-Cola HBC pre oblasť Adria (Chorvátsko, Slovinsko a Bosna a Hercegovina). Doterajší generálny riaditeľ Tomáš Gawlowski zo spoločnosti odchádza.

Čítať ďalej...