Mondelēz v ČR a SR s novou generálnou riaditeľkou

ivana tumovaNa pozíciu generálnej riaditeľky Mondelēz International v Českej republike a na Slovensku bola vymenovaná Ivana Tůmová. Jej predchodca, Ludwig Askemper, sa vracia do Nemecka. 

Čítať ďalej...

Zmena vedúcej pozícii v Cushman & Wakefield

martin hudakNovým vedúcim oddelenia priemyselných nehnuteľností v spoločnosti Cushman & Wakefield na Slovensku sa stal Martin Hudák. Zodpovedať bude za poradenstvo pri prenájme a predaji priemyselných priestorov, hál, skladov a pozemkov.

Čítať ďalej...

Miroslav Barnáš povedie JLL na Slovensku aj v Česku

barnasJLL s okamžitou platnosťou vymenovala Miroslava Barnáša riaditeľom svojho zastúpenia v Českej republike. Vedenie českého tímu bude vykonávať popri súčasnej pozícii riaditeľa slovenskej pobočky JLL, za ktorej vedenie zostáva aj naďalej zodpovedný.

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar s novým obchodným riaditeľom

Martin GrigarikMartin Grygařík sa stáva novým obchodným riaditeľom pre Pivovary Topvar. Na Slovensko prichádza s 22-ročnou skúsenosťou z obchodu v Plzeňskom Prazdroji, kde pôsobil posledné dva roky na pozícii obchodného riaditeľa pre off trade.

Čítať ďalej...

Tetra Pak vymenoval novú riaditeľku

sieradzonNovou generálnou riaditeľkou spoločnosti Tetra Pak Poland & Danube, ktorá zastrešuje Slovensko, ale aj susediace krajiny Českú republiku, Maďarsko a Poľsko sa stala Kinga Sieradzonová.

Čítať ďalej...

Online projekty Home Creditu povedie Jaroslav Jíra

jiraV pozícii riaditeľa novej divízie Online Business Development, bude zodpovedný za integráciu súčasných inovačných online projektov do štruktúry spoločnosti a rozvoj ďalších projektov nielen z oblasti spotrebiteľského financovania.

Čítať ďalej...

Zmena v spoločnosti Arcona Capital

Zdenek HausvaterSkupina Arcona Capital, správca nehnuteľných fondov a nehnuteľností v západnej a strednej Európe, oznámila vymenovanie Zdeňka Hausvatera do funkcie vedúceho business developmentu pre CEE.

Čítať ďalej...

Karlovarské minerální vody s novou posilou

personalNovým country managerom v spoločnosti Karlovarské minerální vody, a.s., pre Slovenskú republika sa od októbra stal Karol Ponesz.

Čítať ďalej...

Oriflame Slovensko povedie Jonas Häggqvist

zizalaVedenie významného priameho predajcu a kozmetickej spoločnosti Oriflame na Slovensku prevzal od septembra Jonas Häggqvist. Na túto pozíciu sa prepracoval po tom, čo od základov vybudoval rovnakú značku v Tunise.

Čítať ďalej...

METRO SR má prvého generálneho riaditeľa

jan zak metroUdialo sa tak prvýkrát v histórii. Na novo vytvorenú pozíciu nastúpil Jan Žák, doterajší riaditeľ nákupu a člen predstavenstva veľkoobchodného reťazca MAKRO ČR a METRO SR.

Čítať ďalej...