Home Credit s novým riaditeľom divízie Risk a Collections

michal rychnovskyManažérsky tím spoločnosti Home Creditu rozširuje Michal Rychnovský, ktorý obsadzuje pozíciu riaditeľa divízie Risk a Collections. S riadením rizík má bohaté skúsenosti. Tie nadobudol na európskom aj ázijskom trhu.

Čítať ďalej...

Tesco Slovensko má nového hovorcu

krajcovic tescoStal sa ním Martin Krajčovič. V súčasnosti už pracuje pre spoločnosť Tesco Stores Slovakia na pozícii manažéra pre externú komunikáciu.Popri funkcii hovorcu bude pracovať aj na komunikačných projektoch v rámci spoločného trhu v strednej Európe.

Čítať ďalej...

Nové vedenie marketingu divízie Henkel Beauty Care

henkel personalneMarketingové oddelenie významného výrobcu telovej a vlasovej kozmetiky Henkel Beauty Care pre Česko a Slovensko aktuálne vedie Jana Mackovičová. Na tejto pozícii vystriedala Radku Šimánkovú.

 

Čítať ďalej...

Mondelēz v ČR a SR s novou generálnou riaditeľkou

ivana tumovaNa pozíciu generálnej riaditeľky Mondelēz International v Českej republike a na Slovensku bola vymenovaná Ivana Tůmová. Jej predchodca, Ludwig Askemper, sa vracia do Nemecka. 

Čítať ďalej...

Zmena vedúcej pozícii v Cushman & Wakefield

martin hudakNovým vedúcim oddelenia priemyselných nehnuteľností v spoločnosti Cushman & Wakefield na Slovensku sa stal Martin Hudák. Zodpovedať bude za poradenstvo pri prenájme a predaji priemyselných priestorov, hál, skladov a pozemkov.

Čítať ďalej...

Miroslav Barnáš povedie JLL na Slovensku aj v Česku

barnasJLL s okamžitou platnosťou vymenovala Miroslava Barnáša riaditeľom svojho zastúpenia v Českej republike. Vedenie českého tímu bude vykonávať popri súčasnej pozícii riaditeľa slovenskej pobočky JLL, za ktorej vedenie zostáva aj naďalej zodpovedný.

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar s novým obchodným riaditeľom

Martin GrigarikMartin Grygařík sa stáva novým obchodným riaditeľom pre Pivovary Topvar. Na Slovensko prichádza s 22-ročnou skúsenosťou z obchodu v Plzeňskom Prazdroji, kde pôsobil posledné dva roky na pozícii obchodného riaditeľa pre off trade.

Čítať ďalej...

Tetra Pak vymenoval novú riaditeľku

sieradzonNovou generálnou riaditeľkou spoločnosti Tetra Pak Poland & Danube, ktorá zastrešuje Slovensko, ale aj susediace krajiny Českú republiku, Maďarsko a Poľsko sa stala Kinga Sieradzonová.

Čítať ďalej...

Online projekty Home Creditu povedie Jaroslav Jíra

jiraV pozícii riaditeľa novej divízie Online Business Development, bude zodpovedný za integráciu súčasných inovačných online projektov do štruktúry spoločnosti a rozvoj ďalších projektov nielen z oblasti spotrebiteľského financovania.

Čítať ďalej...

Zmena v spoločnosti Arcona Capital

Zdenek HausvaterSkupina Arcona Capital, správca nehnuteľných fondov a nehnuteľností v západnej a strednej Európe, oznámila vymenovanie Zdeňka Hausvatera do funkcie vedúceho business developmentu pre CEE.

Čítať ďalej...