Vedenie Yves Rocher preberá Miroslav Kubricht

miroslav kubrychtDo funkcie generálneho riaditeľa pre slovenský a český trh bol vymenovaný Miroslav Kubricht, skúsený manažér z oblasti retailu a frančízových sietí.

Čítať ďalej...

Sieť TERNO má nového generálneho riaditeľa

terno cajkaSieť predajní TERNO, ktoré prevádzkuje spoločnosť TERNO real estate patriaca pod Sandberg Capital, vedie od 1. júla tohto roka Stanislav Čajka, dlhoročný expert v oblasti riadenia maloobchodu.

Čítať ďalej...

Coca-Cola HBC Česko a Slovensko s novým vedením

Maria Anargyrou NikolicGenerálnou riaditeľkou spoločnosti sa stala Maria Anargyrou-Nikolić (44), ktorá doteraz pracovala ako generálna riaditeľka Coca-Cola HBC pre oblasť Adria (Chorvátsko, Slovinsko a Bosna a Hercegovina). Doterajší generálny riaditeľ Tomáš Gawlowski zo spoločnosti odchádza.

Čítať ďalej...

Nový generálny riaditeľ Atosu je Martin Sůra

martin suraStal sa ním pre oba trhy, Slovensko aj Česko. Na čele spoločnosti Atos IT Solutions and Services po troch rokoch vystrieda doterajšieho riaditeľa Emila Fitoša.

Čítať ďalej...

Novou posilou Home Creditu je Josef Říkovský

jozef rikovskyDo Home Creditu prichádza z virtuálneho obchodu s módou ZOOT. Ako vedúci oddelenia Customer Experience bude zodpovedný za starostlivosť o zákazníkov a zavádzanie inovatívnych prístupov.

Čítať ďalej...

ZOOT má nového šéfa marketingu

zoot mafrketingStal sa ním Jiří Caudr. Vo funkcii nahradil Pavlínu Louženskou, ktorá na pozícii riaditeľky marketingovej komunikácie ZOOTu pôsobila dva roky.

Čítať ďalej...

Home Credit s novým riaditeľom divízie Risk a Collections

michal rychnovskyManažérsky tím spoločnosti Home Creditu rozširuje Michal Rychnovský, ktorý obsadzuje pozíciu riaditeľa divízie Risk a Collections. S riadením rizík má bohaté skúsenosti. Tie nadobudol na európskom aj ázijskom trhu.

Čítať ďalej...

Tesco Slovensko má nového hovorcu

krajcovic tescoStal sa ním Martin Krajčovič. V súčasnosti už pracuje pre spoločnosť Tesco Stores Slovakia na pozícii manažéra pre externú komunikáciu.Popri funkcii hovorcu bude pracovať aj na komunikačných projektoch v rámci spoločného trhu v strednej Európe.

Čítať ďalej...

Nové vedenie marketingu divízie Henkel Beauty Care

henkel personalneMarketingové oddelenie významného výrobcu telovej a vlasovej kozmetiky Henkel Beauty Care pre Česko a Slovensko aktuálne vedie Jana Mackovičová. Na tejto pozícii vystriedala Radku Šimánkovú.

 

Čítať ďalej...

Mondelēz v ČR a SR s novou generálnou riaditeľkou

ivana tumovaNa pozíciu generálnej riaditeľky Mondelēz International v Českej republike a na Slovensku bola vymenovaná Ivana Tůmová. Jej predchodca, Ludwig Askemper, sa vracia do Nemecka. 

Čítať ďalej...