volba spotrebitela 450x1017 left

Home Credit s novou HR riaditeľkou

katerina saparovaDivíziu ľudských zdrojov slovenského a českého Home Creditu po novom vedie Kateřina Saparová. Na pozícii chief HR officer strieda Janu Šufajzlovú.

Čítať ďalej...

Predstavenstvo značkových výrobcov povedie Miroslava Klimantová

miroslava klimantovaPredstavenstvo Slovenského združenia pre značkové výrobky (SZZV) si zvolilo novú predsedníčku. Miroslava Klimantová je Country Managerom spoločnosti Unilever Slovensko. Na tomto mieste vystriedala Ivana Pružinca z Procter and Gamble, ktorý bol na čele SZZV od leta 2016.

Čítať ďalej...

Datart má nového výkonného riaditeľa

tomas balikVýkonným riaditeľom elektro predajcu Datart, sa stal Tomáš Balík, ktorý bol doteraz riaditeľom nákupu. Na jeho pozíciu nastúpil Milan Brabec.

Čítať ďalej...

Pet Center má novú marketingovú posilu

ematejuSpoločnosť PetCenter CZ, významný predajca chovateľských potrieb v Českej republike a na Slovensku predstavil posilu na pozícii marketingového manažéra. Pozíciu obsadila Ema Matějů.

Čítať ďalej...

Dachser Slovakia má nového obchodného manažéra

martin stiglincNovým obchodným manažérom divízie európskej logistiky Dachser Slovakia sa stal Martin Štiglinc. Na tejto pozícii bude zodpovedný za vedenie a podporu obchodného tímu, vytváranie obchodnej stratégie či za koordináciu tendrov a projektov.

Čítať ďalej...

Novým PR manažérom METRO je Martin Krajčovič

krajcovic metroNa túto pozíciu nastúpil od 1. októbra 2017. Martin Krajčovič na tomto poste zužitkuje svoje doterajšie skúsenosti v oblasti komunikácie a PR.

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar s novým generálnym riaditeľom

topvar riaditelSpoločnosť aktuálne začína viesť Grant Liversage. Do svojej novej funkcie prináša dlhoročné skúsenosti z vrcholového manažmentu a financií. Pochádza z Južnej Afriky, vyštudoval University of Natal v Juhoafrickej republike.

Čítať ďalej...

GEFCO na Slovensku a v Česku so spoločným manažmentom

RaczynskiSpoločnosť GEFCO na Slovensku a v Čechách mení spôsob vedenia. Od 1. 8. 2017 má spoločného riaditeľa. Stal sa ním Aleksander Raczynski.

Čítať ďalej...

GSK Consumer Healthcare mení vedenie

romana jourdenSpoločnosť GlaxoSmithKline (GSK) Consumer Healthcare oznámila zmeny vo vedení v Českej republike, na Slovensku a na regionálnej úrovni.Romana Jourdren, ktorá až doteraz pôsobila vo funkcii generálnej riaditeľky pre Českú republiku a Slovensko, bola menovaná novou regionálnou generálnou riaditeľkou pre strednú a východnú Európu (región CEE).

Čítať ďalej...

Pivovary Topvar majú nového obchodného riaditeľa

david kovarSegment maloobchodu v tejto významnej pivovarníckej spoločnosti tak po novom riadi David Kovář, ktorý má v tejto oblasti bohaté znalosti a skúsenosti.

Čítať ďalej...