BILLA Slovensko má od júla nového člena vedenia

darius malakauskas mOd 1. júla sa ním stal Darius Malakauskas. Z pozície Chief Operating Officer (COO) bude zodpovedný za oddelenie predaja.

Čítať ďalej...

Slovenské METRO povedie nová generálna riaditeľka

Yuliya PylypenkoGenerálnou riaditeľkou spoločnosti METRO Cash & Carry SR sa stala Yuliya Pylypenko. Vymenovaná bola 6. júla 2018 a oficiálne začala vo svojej funkcii.

Čítať ďalej...

Avion v Bratislave opäť vedie Vladimír Béreš

vladimir beresObchodné centrum AVION v Bratislave od júna tohto roka opäť vedie Vladimír Béreš. Skúsený manažér už riadil toto centrum v rokoch 2002 až 2006.

Čítať ďalej...

Nový generálny riaditeľ siete potravín Malina

Marian OlajecNovým generálnym riaditeľom siete potravín Malina sa od júna 2018 stal Marian Olajec.

Čítať ďalej...

Pobočku Dachser v Lozorne povedie Viliam Bokšanský

Viliam BokšanskýNová pozícia branch managera v Lozorne vznikla oddelením časti kompetencií od funkcie country managera, ktorým aj naďalej zostáva Roman Stoličný.

Čítať ďalej...

Marketingovú komunikáciu značky Panasonic vedie Martin Jedlička

Martin JedličkaZmena sa týka českého aj slovenského trhu. Nová posila prichádza do tímu japonského výrobcu spotrebnej elektroniky s jasnou víziou. So značkou, ktorá v tomto roku oslavuje 100. výročie, chce osloviť nové skupiny zákazníkov.

Čítať ďalej...

Novým Sales Managerom Heureky je Petr Sochorek

petr sochorekPetr Sochorek sa začlenil do nového tímu, ktorý vznikol zlúčením dvoch samostatných oddelení – marketingu a obchodu. Celý nový tím spadá pod Daniela Blažka, ktorý doposiaľ v Heureke viedol marketing, po novom vedie už aj celý obchod.

Čítať ďalej...

SPPK mení vedenie

emil macho

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora má nového predsedu. Milana Semančíka na tomto poste strieda Emil Macho

Čítať ďalej...

Centrum Freeport Fashion Outlet rozšírilo svoj tím

roman doubekRoman Doubek sa stáva novou posilou znojemského Freeport Fashion Outletu, nákupného centra s odevmi a módnymi doplnkami svetových značiek v outletovom koncepte.

Čítať ďalej...

Miroslav Kubricht je konateľom značky Yves Rocher

Miroslav KubrichtPozícia konateľa značky sa 1. apríla 2018 zmenila. Jediným konateľom pre Yves Rocher Česká republika a Yves Rocher Slovensko je Miroslav Kubricht.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail