AVION v Bratislave má nového riaditeľa

tomas micekOd marca 2018 toto obchodno - zábavné centrum riadi Tomáš Míček, ktorý doteraz manažoval ostravský AVION. Na riaditeľskom poste vystriedal doterajšiu Andreu Aujeskú, ktorá aktuálne čerpá materskú dovolenku.

Čítať ďalej...

Nový riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky Samsung Electronics

Jan ZivnyS účinnosťou od 1. februára sa stal novým riaditeľom divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak Ján Živný.

Čítať ďalej...

Mars predstavuje posily vo vedení stredoeurópskeho regiónu

Zuzana Losakova mObsadenie Zuzany Lošákovej do pozície Corporate Affairs Director pre strednú Európu je súčasťou stratégie spoločnosti začať posilňovať korporátnu komunikáciu. Ursula Irwin bude v Mars Central Europe zastávať pozíciu riaditeľky pre lokálne trhy Slovenska a Českej republiky (Market Director) a dohliadať tu na obchodnú stratégiu. 

Čítať ďalej...

BILLA má na Slovensku novú hovorkyňu

Kvetoslava KirchnerovaOd februára 2018 sa ňou stala Kvetoslava Kirchnerová. Zodpovedná bude nielen za komunikáciu s médiami, ale aj za celkovú externú a internú komunikáciu spoločnosti BILLA na Slovensku.

Čítať ďalej...

Obchodný dom IKEA v Bratislave má nového riaditeľa

richard citnarNovým riaditeľom obchodného domu IKEA v Bratislave sa stal od 1. januára 2018 Richard Citnar. Na poste vystriedal Soňu Knaiflovú. 

Čítať ďalej...

Peter Nitschneider je novým riaditeľom pobočky JLL SR

peter nitschneiderS platnosťou od 1. januára 2018 bol Peter Nitschneider menovaný za riaditeľa slovenskej pobočky v Bratislave. Do spoločnosti nastúpil v roku 2006, kedy pomáhal zakladať slovenskú pobočku.

Čítať ďalej...

Personálne zmeny v spoločnosti Tesco na Slovensku

veronika bushOddelenie komunikácie a kampaní v maloobchodnom reťazci Tesco na Slovensku po novom riadi Veronika Bush. Novou PR manažérkou je Lucia Poláčeková.

Čítať ďalej...

Home Credit s novou HR riaditeľkou

katerina saparovaDivíziu ľudských zdrojov slovenského a českého Home Creditu po novom vedie Kateřina Saparová. Na pozícii chief HR officer strieda Janu Šufajzlovú.

Čítať ďalej...

Predstavenstvo značkových výrobcov povedie Miroslava Klimantová

miroslava klimantovaPredstavenstvo Slovenského združenia pre značkové výrobky (SZZV) si zvolilo novú predsedníčku. Miroslava Klimantová je Country Managerom spoločnosti Unilever Slovensko. Na tomto mieste vystriedala Ivana Pružinca z Procter and Gamble, ktorý bol na čele SZZV od leta 2016.

Čítať ďalej...

Datart má nového výkonného riaditeľa

tomas balikVýkonným riaditeľom elektro predajcu Datart, sa stal Tomáš Balík, ktorý bol doteraz riaditeľom nákupu. Na jeho pozíciu nastúpil Milan Brabec.

Čítať ďalej...