Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Dachser investuje do rozšírenia logistického areálu v Lozorne

novy dachserVyužiteľná plocha logistického areálu sa výstavbou rozrastie až na 64 000 m2. Spoločnosť investuje do novej budovy sumu 5 miliónov €.Ukončenie výstavby je plánované na koniec tohto roka a prevádzka novej časti sa začne 1. 2. 2018.

Rozšírením areálu vznikne približne 30 nových pracovných miest v operatíve prevádzky spoločnosti.

 

Spoločnosť Dachser Slovakia sa rozhodla rozšíriť svoje logistické služby na základe svojich výsledkov a stále stúpajúceho dopytu po inteligentných logistických riešeniach. Dachser tu zriadi nový sklad priemyselného a spotrebného tovaru, ktorý bude slúžiť potrebám existujúcich zákazníkov a bude priamo prepojený s Dachser Eurohub v Lozorne.


Nový sklad bude mať použiteľnú výšku 14 metrov a ponúkne skladovú kapacitu 12 500 paletových pozícií na ploche 6 800 m2. Na výstavbe novej haly sa podieľa tím medzinárodných špecialistov, ktorí sú zodpovední za inštaláciu najnovších IT zariadení v súlade s globálnymi štandardmi Dachser.


„Investície do nového rozšírenia pobočky sú odrazom nášho zdravého organického rastu,“ hovorí Ing. Roman Stoličný, managing director a člen predstavenstva Dachser Slovakia. „Neustále zvyšujeme kvalitu našich služieb na mieru našim zákazníkom a vďaka rozšíreniu priestorov v tom môžeme pokračovať aj naďalej,“ dodáva.


Význam Eurohubu Bratislava stále rastie a poskytuje spojenia v celej Európe. Dachser Slovakia ponúka zákazníkom optimálne spojenie pravidelnou dennou dopravou do Českej republiky a destinácií Slovenskej republiky, Maďarska, Rakúska, Poľska a Bulharska, Grécka, Slovinska a krajín bývalej Juhoslávie.

 

Dachser Lozorno


Zdroj a foto: Dachser Slovakia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail