volba spotrebitela 450x1017 left

Mliečna, s orieškami, stogramová

cokolada samoTakéto čokolády Slováci najčastejšie kupujú v obchodných reťazcoch, ktoré sú členmi Slovenskej aliancie moderného obchodu (SAMO).

Čítať ďalej...

Poznáte tie najlepšie kaviarne na Slovensku?

kavickari2017Novinárka a marketingová konzultantka Simona Budinská štyri roky cestovala po Slovensku, aby svojim čitateľom na portáli Kavickari.sk mohla prinášať tie najzaujímavejšie informácie zo sveta kaviarní, hotelov i reštaurácii.

Čítať ďalej...

Jednotka v prenájme jácht ZINDULKA vstupuje na Slovensko

zindulka uvodČeská jednotka v prenájme lodí spoločnosť ZINDULKA, ktorá patrí k významným jachtárskym firmám v Európe, masívne expanduje do zahraničia. Spoločnosť v týchto dňoch vstupuje na Slovensko, do Nemecka a Poľska, v budúcom roku chce pokračovať do ďalších európskych krajín.

Čítať ďalej...

Kam utiecť pred šibačkou?

velka nocvvvPrútené korbáče, studená voda, šialené naháňačky či niekedy aj skutočne stresujúce a siahodlhé prípravy slávnostného menu. Nie každému sa chce tráviť vzácnych pár dní voľna práve tradičným občakávaním šibačov a polievačov. Čo takto zbaliť seba alebo aj celú rodinu a zaletieť si niekam, kde vás tradície nedobehnú?

Čítať ďalej...

Linz - mesto slávnych koláčikov a umenia

tuniak uvodLinecké koláčiky sú neodmysliteľnou súčasťou vianočného stola a ten, kto chce ochutnať ako chutia tie najdokonalejšie originály, mal by sa vybrať do malebného hornorakúskeho mesta Linz. Mimochodom každoročne sa toto mesto na Dunaji pýši aj jednými z najkrajších vianočných trhov v Strednej Európe.

Čítať ďalej...

Načerpajte energiu z letných tuniakových šalátov

tuniak uvodIdeálnou voľbou na leto je tuniak. Jednoduché recepty chutných letných šalátov s tuniakom sú hotové prakticky za chvíľku. Zvládne ich skutočne každý. Nutričnú vyváženosť týchto pokrmov ocenia milovníci športu, zdravého stravovania aj kuchári vo svojej letnej kuchyni.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikona



Video

Retail in Detail/New Customer Journey 2017


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail