Trend roka 2018: Smart hodinky valcujú trh

smart hodinky maly perexSú predĺženou rukou mobilných telefónov, zdrojom dôležitých dát i výborným motivátorom do cvičenia. Smart hodinky sú aktuálne obľúbenými nositeľnými doplnkami, ktoré valcujú trh.

Čítať ďalej...

IKEA odhalila najčastejšie výzvy života v domácnosti

prieskum slovaci mVíziou IKEA je vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí. Porozumieť životu v domácnosti je preto jednou zo základných podmienok pri vývoji výrobkov IKEA. Už štvrtý rok po sebe publikuje IKEA globálnu štúdiu pod názvom Správa o živote v domácnosti.

Čítať ďalej...

Reset na pracovisku? Pomôže vás naštartovať

reset maly perexPracovné výkony a deadliny, ktorým sme denne vystavení, dajú zabrať aj silným povahám. Každý má právo sa občas zastaviť, načerpať energiu, oddýchnuť si od pracovného zhonu a dopriať si niečo chutné pod zub. 

Čítať ďalej...

Objavte čaro mexickej kuchyne

mexiko maly perexPoznáte mexické jedlá? Nie? Je najvyšší čas to zmeniť. Ak vás trápia obavy, či to zvládnete, hoďte ich za hlavu. Mexická kuchyňa je rýchla a ľahká na prípravu, preto je vhodná aj pre začínajúcich kuchárov.

Čítať ďalej...

Olivy – plody plné zdravia

olivy maly perexNiekto ich miluje, inému nechutia, ďalší ich ešte stále neochutnal... Na typickú chuť olív si vraj zvykáme veľmi dlho, ale potom sa z ich konzumácie môže stať až závislosť. Keďže olivy patria k tomu najzdravšiemu čím nás príroda obdarila, určite na tom nie je nič zlé. Treba si vedieť len správne vybrať.

Čítať ďalej...

Mliečna, s orieškami, stogramová...

cokolada samoTakéto čokolády Slováci najčastejšie kupujú v obchodných reťazcoch, ktoré sú členmi Slovenskej aliancie moderného obchodu (SAMO).

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Ako sa rodila prvá predajňa KRAJ?


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail