Aké trendy vystupujú v modernej gastronómii do popredia?

varzt2019 mEkológia, zdravé maškrtenie či čaje vo všetkých jeho podobách. Čo čaká gastronómiu v roku 2019? Najnovšie trendy zozbieral Vojto Artz, šéfkuchár METRO a prezident Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov.

Čítať ďalej...

Ako zvládnuť Vianoce bez zdravotných komplikácií?

prejedanieVianoce sú už tradične časom rodinných stretnutí, hojnosti a dobrého jedla. Počas sviatkov však nie zriedkavo ideme proti sebe, prejedáme sa a býva nám „ťažko od žalúdka“.

Čítať ďalej...

Oči starnú s nami. Čo pre ne urobiť v 30, 40, 50, 60 rokoch?

oci mZrak je náš najdôležitejší zmysel. Častokrát si to ale plne uvedomíme až vtedy, keď nám prestáva slúžiť. To už ale môže byť neskoro. Starať sa o oči by sme sa mali už od detstva, a v dospelosti ešte starostlivejšie.

Čítať ďalej...

Aj zdravotná stolička môže byť hodnotný benefit

stolicka mTakmer každý zamestnávateľ dnes poskytuje svojim zamestnancom benefity, ktoré ho majú motivovať k lepším výsledkom alebo mu uľahčiť život. Niektorí však pri nich môžu myslieť aj na vaše zdravie.

Čítať ďalej...

Zariaďte si bývanie podľa najnovších trendov

byvanieTrendy v oblasti bývania sa neustále menia. Aj jeseň 2018 prináša aktuálne novinky, s ktorými môže byť váš domov nielen pohodlný, ale aj moderný a štýlový. Vdýchnite vašim interiérom zaujímavé rysy, ktoré navrhli odborníci z Hornbachu v spolupráci s renomovanými návrhármi.

Čítať ďalej...

Ako si vybrať správne súkromné lietadlo?

lietadlo mOptimalizácia nákladov patrí v každej firme medzi priority finančných riaditeľov a účtovníkov. Ak je vaša spoločnosť medzinárodná a vy musíte často cestovať na stretnutia a porady do rôznych kútov sveta, mali by ste zvážiť prenájom, alebo kúpu privátneho jetu. Ušetrí vám čas, a ako vieme, čas sú peniaze.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail