Aj zdravotná stolička môže byť hodnotný benefit

stolicka mTakmer každý zamestnávateľ dnes poskytuje svojim zamestnancom benefity, ktoré ho majú motivovať k lepším výsledkom alebo mu uľahčiť život. Niektorí však pri nich môžu myslieť aj na vaše zdravie.

Čítať ďalej...

Zariaďte si bývanie podľa najnovších trendov

byvanieTrendy v oblasti bývania sa neustále menia. Aj jeseň 2018 prináša aktuálne novinky, s ktorými môže byť váš domov nielen pohodlný, ale aj moderný a štýlový. Vdýchnite vašim interiérom zaujímavé rysy, ktoré navrhli odborníci z Hornbachu v spolupráci s renomovanými návrhármi.

Čítať ďalej...

Ako si vybrať správne súkromné lietadlo?

lietadlo mOptimalizácia nákladov patrí v každej firme medzi priority finančných riaditeľov a účtovníkov. Ak je vaša spoločnosť medzinárodná a vy musíte často cestovať na stretnutia a porady do rôznych kútov sveta, mali by ste zvážiť prenájom, alebo kúpu privátneho jetu. Ušetrí vám čas, a ako vieme, čas sú peniaze.

Čítať ďalej...

Chcete sa lepšie vyznať v označovaní produktov?

oznacovanie Kaufland maly perexZnečistenie, úbytok živočíchov, vykorisťovanie zamestnancov, nedostatok zdrojov či zmena klímy – to je len časť z výziev nášho prostredia na zmenu k lepšiemu. Počúvajme ich!

Čítať ďalej...

Trend roka 2018: Smart hodinky valcujú trh

smart hodinky maly perexSú predĺženou rukou mobilných telefónov, zdrojom dôležitých dát i výborným motivátorom do cvičenia. Smart hodinky sú aktuálne obľúbenými nositeľnými doplnkami, ktoré valcujú trh.

Čítať ďalej...

IKEA odhalila najčastejšie výzvy života v domácnosti

prieskum slovaci mVíziou IKEA je vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí. Porozumieť životu v domácnosti je preto jednou zo základných podmienok pri vývoji výrobkov IKEA. Už štvrtý rok po sebe publikuje IKEA globálnu štúdiu pod názvom Správa o živote v domácnosti.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail