Hornbach prináša nový prémiový sortiment krmív FINEVO

Krmivá FINEVO pre psov a mačky nutrične zodpovedajú individuálnym stravovacím požiadavkám.

 

finevo v

 

Krmivá sú obohatené o potrebné vitamíny a minerálne zložky, vďaka čomu pokrývajú náročnú výživovú hodnotu. Bielkoviny a vláknina zasa zabezpečia dobrú stráviteľnosť krmiva. Komplex antioxidantov (vitamín A,B, D, E) posilní imunitu a prispieva k správnej tvorbe energie.


Hornbach sa pri vývoji prémiového sortimentu krmív FINEVO riadil zásadou: čo je na obale, je aj vo vnútri. „V krmivách FINEVO nie sú odpady živočíšnej výroby pod vynaliezavým názvom vedľajšie produkty živočíšnej výroby. Zloženie všetkých receptúr je verejne známe,“ ubezpečuje Daniel Brychta.


Prémiové krmivá FINEVO obsahujú vysoký podiel mäsa (minimálne 55 % pri krmive pre mačky a 65 % pri krmive pre psov), vyváženú kombináciu potrebných živín pre zdravie, ale aj niekoľko variantov príchutí pre potešenie domácich miláčikov. Samozrejmosťou sú balenia v rôznych veľkostiach.


V ponuke možno nájsť aj krmivá vyvinuté pre špeciálne potreby zvierat. FINEVO prináša krmivá pre aktívne zvieratá, juniorov a seniorov, zvieratá s potravinovými alergiami a tiež krmivá pre sterilizovaných psov a mačky. Nezabudlo sa ani na zvieratá so zažívacími ťažkosťami, pre ktoré je ideálne krmivo bez obsahu obilnín FINEVO GRAIN FREE. Krmivá tiež neobsahujú žiadne farbivá, živočíšnu múčku, cukry či geneticky modifikované potraviny. FINEVO si zakladá na vysokom podiele čerstvého a sušeného mäsa. Vysokokvalitné oleje, zelenina, bobule a bylinky navyše poskytujú prírodné živiny a účinné látky.


Milovníkov zvierat však poteší možnosť zastaviť sa s vaším štvornohým členom rodiny priamo v predajniach Hornbachu. Domáci miláčikovia majú totiž vstup do predajní povolený.

 

Zdroj: Hornbach

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald