Dermacol uvádza antibakteriálne prípravky

Hoci hygiena rúk bola vždy vnímaná ako základ prevencie pred rôznymi ochoreniami, v týchto dňoch by ruky mali byť doslova pod drobnohľadom. Novú účinnú rutinu pre ich dokonalú čistotu a ochranu prináša aj značka Dermacol.

 


Antibakteriálne mydlo na ruky

 

dermacol antibakterialne mydlo

 

Antibakteriálne mydlo je vhodnou náhradou za bežné umývacie prostriedky najmä počas obdobia, kedy je riziko kontaktu s baktériami vyššie. Nové antibakteriálne mydlo Dermacol s tropickou a mätovou vôňou je obohatené o antimikrobiálnu zložku Campo® Plantservative™ WSR, ktorá ničí baktérie. Táto látka sa získava extrakciou z kvetu zimolezu, ktorá vykazuje široké spektrum antimikrobiálnej aktivity voči grampozitívnym aj gramnegatívnym baktériám, kvasinkám a plesniam. Vyvážená receptúra s Panthenolom čistí, stará sa o pokožku rúk a udržuje jej prirodzené pH. Mydlo sa predáva v praktickom balení s pumpičkou s objemom 150 ml a 250 ml.

 


Antibakteriálny gél na ruky

 

dermacol antibakterialny gel

 


V aute, kancelárii, na cestách a všade tam, kde nie je k dispozícii mydlo a voda, poslúži ako prvá pomoc antibakteriálny gél na ruky Dermacol s obsahom 70 % liehu a glycerínu. Rýchlo, účinne a bez potreby oplachovania ničí škodlivé baktérie a zabezpečuje okamžitú hygienu rúk. Dostupný v dvoch baleniach - priehľadnom a modrom.

 

Novinky sú dostupné v eshope www.dermacol.sk a v sieti drogérií.

 


Zdroj: Dermacol

 

 

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald