Projekt Kamilka prináša na trh limitovanú edíciu Rajec Harmanček


Bylinky pre ochutenú pramenitú vodu RAJEC Bylinka si pestuje už aj Kofola. Na spoluprácu si zavolala Kamilu Stehlíkovú, odborníčku na liečivé byliny a kolegyňu z firmy LEROS.

 

rajec harmancek v

 

V apríli 2019 pomohla zamestnancom Kofoly ručne vysadiť bylinky na poliach v Rajeckej Lesnej, v júli pozbierať prvú úrodu a už v októbri sa na pulty dostane novinka - RAJEC Harmanček.


Myšlienka pestovať si vlastné bylinky klíčila v Kofole už nejaký čas. A na jar 2019 jej vdýchol život brand team RAJEC, Katarína Pereszlényiová a Pavol Chalupka. Predstavy boli od začiatku jasné: žiadna chémia, iba sila prírody a láska. Projekt dostal príznačné meno Projekt Kamilka a to nielen po jednej z byliniek, ktorá sa odteraz spája so značkou RAJEC.


„Aj keď to po zasadení semienok nevyzeralo ružovo, kvôli aprílovému suchu a následne nadpriemerne daždivému máju, už je zozbieraná úroda harmančeka. Z vysušenej bylinky vyrobíme extrakt, ktorý spojíme s pramenitou vodou RAJEC, bez použitia konzervačných látok, a na jeseň si budú môcť RAJEC Harmanček z našej úrody vychutnať aj spotrebitelia,“ predstavuje Katka Pereszlényiová, Senior Brand Manager.


Zdroj: Kofola

 

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Čo hovoria marketéri o konferencii Brad Management 2019?

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail