Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Maximálne pohodlie a nový dizajn

Značka Somat predstavuje novinky v rámci svojho najrozšírenejšieho radu All in One – multifunkčné tablety Somat All in 1 Extra a multifunkčný Somat All in 1 gél.

 

somat allin1 lemon lime v

 

Somat All in 1 je prvým multifunkčným gélom vo svojom rade. Okrem funkcie soli a leštidla pomáha chrániť sklo pred koróziou. Množstvo gélu sa dá jednoducho prispôsobiť množstvu riadu v umývačke či miere jeho znečistenia. Dostupný je vo variante Lemon & Lime.

 

Nový, vylepšený rad multifunkčných tabliet do umývačky Somat All in 1 Extra je teraz vďaka svojim 9 čistiacim funkciám silnejší proti zaschnutým zvyškom jedla, či škvrnám od kávy a čaju. Tablety zároveň udržiavajú riad dokonalo čistý, žiarivý a poskytujú perfektné výsledky umytia už pri 40°C.

 

Po vzore prémiového radu Somat GOLD, majú aj tablety Somat All in 1 Extra nový, flexibilný a znovu uzavierateľný obal, ktorý je odolný voči vlhkosti. Samotné tablety sú navyše obalené vo fólii, ktorá sa pri styku s vodou rozpustí. Už sa ďalej nemusíte trápiť rozbaľovaním tabliet pred každým spúšťaním umývania. Vložte tabletu aj s obalom jednoducho do umývačky a tešte sa na skvelé výsledky umytia.

 

Nové tablety Somat All in 1 Extra sú dostupné vo veľkostiach 45, 70 a 85 tabliet. Multifunkčný gél je k dispozícii vo veľkostiach 70 a 100 umývacích dávok. 

 

Zdroj: Henkel

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail