Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Zlatý Bažant Radler 0,0% Grapefruit & Rozmarín


Značka vstúpila do nového roka s netradičnou kombináciou grapefruitu a rozmarínu, ktorú charakterizuje osviežujúca chuť a jemný horko-sladký dozvuk. 

 

zb radler 00 grapefruit rozmarin m

 

Zlatý Bažant Radler 0,0% Grapefruit & Rozmarín je ideálna voľba pre tých, ktorí dávajú prednosť sviežim nápojom s o niečo vyššou horkosťou. Podobne ako ostatné radlery značky Zlatý Bažant, aj táto novinka je vyrobená zo 100% prírodných ingrediencií, bez obsahu konzervantov a umelých farbív. Novinka je navyše bezgluténová a tak si ju môžu vychutnať aj celiatici.


„Zlatý Bažant, dlhodobo najinovatívnejšia značka slovenského pivného trhu, prináša aj tento rok ďalšiu chuťovú novinku do kategórie nealkoholických radlerov. Ako je už dobrým zvykom, aj v tomto prípade ide o neobyčajnú kombináciu šťavnatého ovocia a aromatických byliniek. Aktuálna novinka nahrádza Zlatý Bažant Radler Graperfruit, ktorý sme v alkoholickej verzii predávali od roku 2012,“ uviedol Matúš Benža, senior manažér značky Zlatý Bažant Radler.


Novinka z hurbanovského pivovaru poteší každého, kto vyhľadáva nepoznané chute. Jemne horkastá chuť, ktorou je grapefruit známy, v spojení s aromatickým rozmarínom je tým správnym synonymom osvieženia. Obsahuje len 6,4 g cukru na 100 ml nápoja, čo je menej ako obsah cukru vo väčšine tradičných nealkoholických sýtených nápojov.

 

Zdroj: Heineken Slovensko

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail