Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Lahodné bio čaje TEEKANNE Organics

Náročné zimné obdobie žiada dopriať si skvelé chuťové zážitky a získať energiu v boji proti všade prítomným chorobám. Pomocnú ruku môžu podať prírodné čaje. Odporučte zákazníkom nové bio čaje z rady TEEKANNE Organics.

 

Ginger & Lemon

TEEKANNE Organics ginger lemon v

 

Pikantná kombinácia čisto prírodného zázvoru a čerstvých citrusov podporuje imunitu, zahreje a rozprúdi krv v žilách. Pridanou hodnotou tohto zlatistého čaju je obsiahnutá exotická kurkuma. Netradičná čajová kombinácia rozjasní pochmúrne zimné večery, povzbudí unavenú myseľ a prebudí skrytú energiu.

 

 

Sweet Apple

TEEKANNE Organics apple v

 

Na jeseň vonia byt po čerstvo upečenej jablkovej štrúdle a v zime výborne chutí hrnček s horúcim prírodným čajom TEEKANNE Organics Sweet Apple. Chuť šťavnatého jabĺčka so škoricou si v ovocno-bylinnom čaji možno dopriať v 100% bio kvalite - rovnako ako kedysi z babičkinej záhradky.

 

 

Sweet Mint

TEEKANNE Organics mint v

 

Lístky mäty pristanú letným limonádam, teraz je však ich pravé miesto v teplom čaji TEEKANNE Sweet Mint. Organický mätový čaj v sebe navyše obsahuje sladké drievko, ktorá spolu s mätou dokáže efektívne bojovať proti nachladnutiu. Mäta pomáha uvoľňovať upchatý nos a sladké drievko zase pôsobí proti kašľu a nepríjemnému zahlieneniu.

 

 

Objavte aj ďalšie chute čajov TEEKANNE alebo vyskúšajte čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.cz.

 

Zdroj: TEEKANNE

 

PR

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail