Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Svieže kvety po celý rok? Ponúknite zákazníkom Dotyk kvetov


Dokonalý pocit osvieženia si radi doprajeme rôznymi ochutenými nápojmi. O to viac, keď sa ich chuť spojí s niečím, čo máme veľmi radi. Kombinácia pramenitej vody a kvetov – produktový rad Zlatá studňa Dotyk kvetov s príchuťou bazy, lotosu alebo levandule – môže byť tou správnou voľbou po celý rok.

 

zlata studna kvet v

 

Kvetový rad ocení najmä ženské publikum, nakoľko je úplne bez bubliniek, a teda v ústach pôsobí veľmi jemne a vyvážene. Rešpektuje totiž trendy zdravého životného štýlu, keďže príjemnú chuť sa podarilo dosiahnuť vďaka prírodným arómam, bez použitia umelých farbív či sladidiel. Má tak až o 30 percent menej kalórií ako konkurencia.

 

A prečo práve tieto tri príchute? Ak by si totiž mali Slováci vybrať, akú typickú slovenskú chuť majú najradšej, zvíťazila by baza, ukázal prieskum Zlatej studne. Rovnako bola príchuť bazy hodnotená medzi mužmi aj ženami - vyzdvihovali najmä príjemnú, osviežujúcu a nie príliš sladkú chuť nápoja. Kvetový rad dopĺňa netradičný lotos a upokojujúca levanduľa.

 

Baza

 

Bazu si asi takmer každý z nás pamätá z detstva. Evokuje bezstarostné leto, starkú v kuchyni a všetky tie chute a vône s tým spojené. Túto emóciu si teraz možno užiť práve s príchuťou bazy, a to po celý rok, nielen keď baza kvitne.

 

Lotos

 

Patrí k najuctievanejším a najposvätnejším kvetom našej planéty, lotos sa považuje za symbol čistoty a nevinnosti. Východné náboženstvá v ňom vidia obraz sveta, pričom stonka je pomyselnou zemskou osou a rozvíjajúci lotosový kvet symbolizuje stvorenie. Ľudia, ktorí si zvyknú lotosový kvet dať tetovať, sa vydávajú na nový začiatok či cestu.

 

Levanduľa

 

Doba kvitnutia levandule je v júni, pričom najlepší čas na jej zber je vtedy, keď sa začnú otvárať spodné kvety na stonke. Vtedy má najväčšiu silu, aj vôňu. Teraz si vôňu aj chuť možno vďaka Dotyku kvetov dopriať celý rok. Sušená levanduľa pôsobí v spálni pôsobí upokojujúco, pomáha uvoľniť, zlepšuje spánok, vyčarovať z nej môžete tiež levanduľový olej.

 

zlata studna kvet v vacsie

 

Prieskum tiež odhalil, že všeobecne pijú ochutené vody častejšie muži, ako ženy, takmer každý deň. Kým muži si vychutnávajú najmä chladené a jemne sýtené, ženy skôr nechladené a nesýtené vody, preto je pre ne práve Dotyk kvetov ideálnou voľbou.

 

Zdroj: Zlatá studňa

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail