Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Mazagrande: Mix chutí a farieb

Mazagrande nie je len ďalšia ochutená limonáda či energetický nápoj. Ide o prírodný jemne perlivý nealkoholický nápoj s povzbudzujúcimi účinkami kofeínu a ide o prvý produkt z kategórie kávových limonád.

 

mazagrande citrus cranberry v


Zvedavosť podmienila nielen vznik tejto netradičnej kávovej limonády, ale aj jej ďalších príchutí. Okrem klasického citrónového Mazagrande Original v zelenom obale už možno ochutnať aj Mazagrande Forte s trojitou dávkou kofeínu oproti Originalu, ktorého plechovka má tmavý podklad. Mazagrande Fresh Citrus sa síce na prvý pohľad tvári ako pôvodný nápoj Mazagrande, jeho chuť však skrýva zaujímavú kombináciu viacerých citrusových plodov: dominuje mu grep, ktorý dopĺňa citrón a limetka. Plechovku s týmto druhom je možné nájsť v striebornom obale.


O niečo netradičnejším je Mazagrande Cranberry, ktorý citrusy nahrádza kvalitnou brusnicovou šťavou a kávovú príchuť prepája s trochou jablkovej šťavy na osladenie. Táto brusnicová kombinácia je v červenom obale.


Mazagrande je v predaji v úzkej hliníkovej plechovke s objemom 250 ml. K dispozícii je v maloobchodnej sieti, veľkoobchode Metro, na čerpacích staniciach Shell, v značkových obchodoch Tchibo, ale aj online. Odporúčaná maloobchodná cena je 1,19 eur.

 

Zdroj: Tchibo

 

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail