kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

Minerálna voda Budiš prichádza s edíciou Hor sa na chatu


Minerálna voda Budiš dlhodobo podporuje aktívny životný štýl. Na pitný režim však treba myslieť aj pri oddychu, napríklad na chate, ktorý sa medzi Slovákmi teší stále čoraz väčšej obľube. A tak Budiš prichádza po hasičskej a futbalovej edícii s novou - Hor sa na chatu, aby podporil chatárstvo u nás.

 

Minerálna voda Budiš Hor sa na chatu

 

Nová limitovaná edícia Hor sa na chatu je určená pre všetkých tých, ktorí chodia na chatu oddychovať a chcú tak utiecť pred ruchom mesta. Budiš podporuje predovšetkým aktívny oddych, radosť, pohyb a spätosť s našou prírodou. Práve pobyt na chate či chalupe sa nám spája s historkami, priateľmi a zážitkami v prírode, na aké sa nezabúda.

 

To sa prenieslo aj do etikety novej edície, ktorá zobrazuje čas strávený na chate v podobe dvoch generácií. Či už sú to tí skôr narodení, ktorí vyhľadávajú pobyt v prírode najmä pre božské ticho a popritom záhradkárčia alebo mladí, ktorí sa zabávajú s partiou a užívajú si pohyb na čerstvom vzduchu. Pitný režim je dôležitý pre všetkých. Vďaka prirodzeným, blahodarne pôsobiacim účinkom získaným priamo v prameni v srdci našej krajiny, prírodná minerálna voda Budiš priaznivo pôsobí na tráviaci a dýchací systém, činnosť obličiek a prispieva i k detoxikácii organizmu.


Zapojiť sa možno do chatárskej výzvy a pomôcť ukázať, že chaty a chalupy sú tým najkrajším miestom, kde tráviť čas. Alebo sa je možné podeliť o nezabudnuteľné príbehy z chalupy. Viac na www.horsanachatu.sk.


Zdroj: Budiš

 

PR

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaRetail Innovations Conference 4.4.2019

Video

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail