Cesta okolo sveta s pizzou Guseppe

pizza guseppe chicken curry

 

Pizza má na Slovensku veľké množstvo priaznivcov a tí si ju pripravujú aj vo svojich domácnostiach. Spestrením ponuky sú priebežne prichádzajúce novinky. Tie aktuálne prináša aj pizza Guseppe.


Ako chutí svet? Vďaka novým druhom pizze Guseppe od Dr.Oetker to môže vyskúšať každý spotrebiteľ aj na Slovensku. A to dokonca bez toho, aby vykročil z domu. Novinky prinesú trocha francúzskeho šarmu, prenesú do spomienok na Paríž, alebo navnadia na exotické Thajsko či tajomný orient.


Francúzsko na tanieri


Francúzi sú známi ako odvekí milovníci dobrého jedla a vína. Ich vycibrené jazýčky vedia dokonale kombinovať chute na tanieri. Teraz možno okúsiť Francúzsko v podaní novej pizze Guseppe Creme Fromage. Stačí vyskúšať lahodné spojenie aromatických a pritom jemne krémových syrov, šunky, troch druhov cibule a čierneho korenia. To všetko na medovo-horčicovej omáčke, ktorá dodáva novinke správny francúzsky šmrnc.


Exotika na Slovensku


Pre milovníkov výrazných a netradičných chutí orientu je tu niečo zaujímavé. Nová pizza Guseppe Chicken Curry môže byť pravou kulinárskou voľbou. Kombinuje kuracie mäso v masala kari korení so zázvorom, kokosovým mliekom, paprikou, cesnakom a chilli. Pizzu si tak možno dopriať v netradičnom, exotickom štýle, úplne inak, než je bežne zvykom. 

 

Zdroj: redakcia

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail


banner kniha co nemame neprodame