Slovak superbrands award

Letná chuť nealko bubliniek

Hubert Nealko Rosé

Večerné posedenia na terase, párty a rodinné oslavy, to sú momenty pri ktorých by nemal chýbať pohárik elegantného šumivého vína. Najväčší výrobca sektov na Slovensku myslel aj na tých, ktorí alkohol nemôžu a toto leto prichádza s novým variantom Hubert Nealko Rosé.

 

Nealkoholický Hubert

 

Letný prípitok v ktorom sa snúbi ovocný buket s nádychom grapefruitu. Chuťou vyvážený, má v sebe zachované všetky charakteristické vlastnosti šumivých vín Hubert, a pritom je bez alkoholu. Vychutnať si tak možno všetky charakteristické vlastnosti šumivého vína. Perlivý nápoj spríjemní akékoľvek momenty počas dňa a dodá pocit pohody a relaxu.

 

Ružové osvieženie

 

Mnohí obľubujú ružové šumivé vína, ale nemôžu alebo nechcú z nejakého dôvodu konzumovať alkohol. Vychutnať si už môžu nealko bublinky v novom variante novinku Hubert Nealko Rosé.
Vyznačuje sa jemným ovocným buketom s nádychom lesného ovocia, ktorý sa snúbi s ľahkou citrusovou vôňou. Ružová farba doladí elegantné svieže bublinky, ktoré sa výborne hodia k ovocným zákuskom a pudingom, ale tiež k tvarohovým koláčom alebo vanilkovej zmrzline.

 

Podobne ako „biely nealko“ Hubert, aj Rosé sa vyrába z kvalitného odrodového vína, z ktorého je vďaka šetrnému procesu vo vákuu odstránený alkohol. Vákuum umožňuje tento proces už pri nízkych teplotách, vďaka čomu si takto dealkoholizované víno ponechá všetky charakteristické vlastnosti – farbu, chuť, vôňu. 

  

„Hubert nealkoholický rosé si môže dopriať každý, kto sa musí alebo chce vzdať alkoholu. Výhodou je, že si ho možno vychutnať kedykoľvek, keď naň príde chuť. Je výborným spoločníkom počas celého dňa. Neskoré raňajky, grilovačky s priateľmi na terase či rodinná večera, po ktorej treba šoférovať. To sú momenty, na ktoré je Hubert nealkoholický rosé ako stvorený,“ opisuje hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E. Ingrid Vajcziková.

 

109 Hubert

 

Zdroj a foto: Hubert J.E.

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail