Jakub Střeštík je novým obchodným riaditeľom v MALL Group

Jakub Střeštík je zodpovedný za obchodné aktivity MALL Group v strednej a východnej Európe. Jeho hlavnou úlohou je rozvoj nových obchodných príležitostí na siedmich trhoch, na ktorých skupina MALL pôsobí. Doterajší obchodný riaditeľ Igor Matejov sa v úlohe COO teraz plne zameria na prevádzkové vedenie skupiny.

 

jakub strestik v


Jakub Střeštík pracoval na vedúcich manažérskych pozíciách v niekoľkých nadnárodných koncernoch podnikajúcich v gastronómii, elektronike a retaili. Posledných deväť rokov stál na čele spoločnosti Kika Nábytok v Česku a na Slovensku. Od januára 2018 navyše šéfoval aj Kika v Rumunsku. V rokoch 2004 až 2008 pracoval ako regionálny riaditeľ reštaurácií rýchleho občerstvenia KFC a Pizza Hut. Do Česka okrem iného priviedol aj kaviarenský reťazec Starbucks a slovenského predajcu elektroniky Nay. Na starosti mal strednú a východnú Európu. Vo Veľkej Británii vybudoval vlastnú sieť reštaurácií.


„Jakub Střeštík nastupuje v mimoriadnej dobe. Pre e-commerce hráča, ako je MALL, je to nesmierne dynamické obdobie, preto som rád, že môžeme využiť jeho obrovské skúsenosti z oblasti retailu aj služieb. Spoločne tak posunieme to najlepšie z offline do online prostredia," hovorí Oldřich Bajer, CEO MALL Group. „Získavame skúseného človeka a nového člena vedenia, ktorý pomôže MALL Group stať sa najsilnejším stredo- a východoeurópskym hráčom e-commerce,“ dodáva.


"Chcem sa zamerať predovšetkým na zefektívnenie kľúčových funkcií obchodného oddelenia, na rozvoj tímu a fokus na výsledok. MALL je diamant a ja som veľmi vďačný za príležitosť byť pri tom, keď ho budeme obrusovať a leštiť. V tejto spoločnosti je neskutočné množstvo „srdciarov“ a ja im chcem pomôcť doťahovať veci do konca," komentuje svoju novú pozíciu J. Střeštík.


Zdroj: MALL Group

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald