Kaufland Velka noc 1000x102

Kaufland Velka noc 450x1017 L

Kaufland Velka noc 450x1017 P

DACHSER Brno má nového Operations Managera

Michal Císař nastúpil na pozíciu Manager Operations pobočky DACHSER Brno. Bude mať na starosti riadenie kľúčových tímov logistickej prevádzky.

 

michal cisar v

 

Michal Císař vyštudoval bakalárske štúdium na Prevádzkovo-ekonomickej fakulte Českej poľnohospodárskej univerzity v Prahe. Svoju kariéru v logistike začal už pri štúdiu, keď začal pracovať ako kuriér a skladový operátor v DHL Express. Neskôr po ukončení štúdia mal na starosti disponovanie spojov na vnútroštátnych aj medzinárodných linkách, pracoval ako Operational Agent v oddelení kontroly nakládky leteckých kontajnerov a evidencie diaľkových spojov.

 

V roku 2015 nastúpil do spoločnosti DACHSER Czech Republic ako disponent charterových prepráv. Neskôr pôsobil ako Sales Representative pre najväčšiu českú pobočku DACHSER Kladno a od roku 2018 viedol oddelenie charterových prepráv na pobočke DACHSER Brno.

 

Na svojej novej pozícii Manager Operations DACHSER Brno vedie 5 tímov - oddelenia miestnej dopravy, charterových prepráv, linkových prepráv, prekládkového terminálu a správy obalového hospodárstva. Do jeho kompetencie spadá komunikácia s ostatnými pobočkami v sieti DACHSER a nastavovanie procesov a pravidelných liniek medzi nimi. Má na starosti aj riadenie nákupu kapacít pre všetky tri prepravné oddelenia. Je zodpovedný za personálne obsadenie a hodnotenia kvality práce jednotlivých tímov. Vyhodnocuje kvalitatívne, kvantitatívne aj finančné ukazovatele týchto kľúčových oddelení.

 

Zdroj: DACHSER

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail