kaufland jedlo banner h

kaufland jedlo banner l

kaufland jedlo banner r

Tesco Mobile povedie Jan Semotán

Významný virtuálny operátor na slovenskom a českom trhu Tesco mobile má nové vedenie. Nový generálny riaditeľ Jan Semotán sa zameria na strategický rozvoj.

 

jan semotan


Konkrétne sa to bude týkať oblasti online komunikácie a prepojenia Tesco Mobile s existujúcimi platformami, ako je napríklad vernostný program TescoClubcard.


Jan Semotán má za sebou viacero manažérskych pozícií v rámci spoločnosti Tesco, naposledy pracoval ako formátový manažér hypermarketov pre Slovensko a Českú republiku. V novej pozícii by chcel zúročiť svoje dlhoročné vedomosti z oblasti retailu a prepojenia komunikácie s jednotlivými obchodmi.


„Chceme sa viac sústrediť na prechod našich služieb do online prostredia, či už v komunikácii so zákazníkom alebo v oblasti ponuky personifikácie našich služieb. Veľký potenciál vidím aj v užšej spolupráci s vernostným programom Tesco Clubcard,“ vysvetľuje Jan Semotán.


Jan Semotán vyštudoval andragogiku na Univerzite Jána Ámosa Komenského v Prahe. Nielen vo svojom pracovnom živote sa riadi mottom: Správaj sa k druhým tak, ako chceš, aby sa správali oni k tebe.


Tesco Mobile na Slovensku sa primárne orientuje na poskytovanie predplatených služieb a má už viac ako 250 000 zákazníkov. Svoje služby prevádzkuje prostredníctvom siete O2, vďaka ktorej ponúka svojim zákazníkom 99,6 % pokrytie a prvotriednu kvalitu. Prostredníctvom distribučnej siete obchodov Tesco a ďalších partnerov ponúka viac ako 8 000 miest na dobitie.

 

Zdroj: Tesco Mobile

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail