kaufland jedlo banner h

kaufland jedlo banner l

kaufland jedlo banner r

HEINEKEN Slovensko má novú manažérku pre korporátne vzťahy

Od 1. júla 2019 sa ňou stala Helena Windisch. V rámci svojej pracovnej agendy bude zodpovedná za oblasť externej a internej komunikácie, public affairs, budovanie korporátnych vzťahov a rozvoj oblasti spoločenskej zodpovednosti.

 

helena windisch v


Nová manažérka pre korporátne vzťahy – Helena Windisch, prichádza do spoločnosti HEINEKEN Slovensko, a.s. s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti komunikácie a public relations. Plynule tak nadviaže na pracovnú pozíciu, ktorá zahŕňa plánovanie a riadenie externej a internej komunikácie, vrátane budovania korporátnych vzťahov, public affairs, ako aj rozvoja v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Stáva sa zároveň hovorkyňou spoločnosti a kontaktom pre médiá.


Na pozícii manažérky pre korporátne vzťahy tak nahradí Hanu Šimkovú, ktorá sa komunikácii v spoločnosti venovala celých desať rokov. „Stoja predo mnou nové osobné a profesionálne výzvy, ktoré som sa rozhodla v nasledujúcich mesiacoch bližšie preskúmať a samostatne sa venovať tomu, čo ma najviac napĺňa a baví – práci s ľuďmi, tímami, ich rozvoju a komunikácii. Na prahu, tejto pre mňa veľkej životnej zmeny, by som sa rada poďakovala celému tímu za úžasných desať rokov, ktoré preverili všetky moje dovtedajšie osobné limity, veľa ma naučili a priniesli mi množstvo užitočného poznania. Zo všetkých mojich doterajších pracovných skúseností, bola táto v HEINEKEN Slovensko najdlhšia aj najintenzívnejšia. O to viac bude aj naďalej rezonovať v mojom srdci, o to viac budem spomínať na spoločné zážitky, úspechy a priateľstvá,“  informuje H. Šimková.

 

Helena Windisch v minulosti zastávala viaceré funkcie v oblasti korporátnej komunikácie, PR a CSR na strane komunikačných agentúr i nadnárodných korporácií ako sú Sony, Foxconn a ESET. Svoje skúsenosti priebežne dopĺňala vzdelávaním. Je absolventkou Ekonomickej Univerzity v Bratislave a Notthigham Trent Universtity London. Ako líderka viedla svoj tím, ktorý bol zasadený v multikultúrnom prostredí. 

 

Zdroj: HEINEKEN Slovensko

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail