Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Nový manažér pre vonkajšie vzťahy v Coca-Cola HBC

Stal sa nám Michal Čubrík. Vo svojej novej funkcii je zodpovedný za koordináciu a rozvoj vzťahov s verejnými inštitúciami na národnej a regionálnej úrovni na Slovensku a v Českej republike.

 

michal cubrik v

 

Michal Čubrík do spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko prichádza z Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, kde pracoval ako diplomat. Štyri roky pôsobil v Bruseli na delegácii Slovenskej republiky pri NATO. Po návrate do Bratislavy organizoval medzirezortné a medzinárodné rokovania a ako analytik publikoval články na odborných portáloch.


V rámci svojej novej funkcie bude zastupovať záujmy spoločnosti Coca-Cola HBC v profesijných združeniach a asociáciách ako napríklad Združenie značkových výrobkov, Asociácia výrobcov nealkoholických nápojov, združenie pre cirkulárnu ekonomiku SLICPEN alebo Potravinárska komora Slovenska. Bude monitorovať relevantnú legislatívu a v spolupráci s interným tímom pripravovať pozičné dokumenty. Zároveň sa bude podieľať na externej a internej komunikácii spoločnosti a aktivitách v oblasti udržateľnosti a spoločenskej zodpovednosti firmy, predovšetkým s dôrazom na Slovensko.

 

Zdroj: Coca-Cola HBC

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonamecom premium banner

Video

Retail Summit 2019 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail