Deloitte na Slovensku má nové vedenie

Novou vedúcou partnerkou spoločnosti Deloitte na Slovensku sa od 1. júna 2019 stala Ivana Lorencovičová. Vo firme pôsobí ako partnerka na oddelení transakčného poradenstva. 

 

ivana lorencovicova v

 

Ivanu Lorencovičovú nominovalo a zvolilo vedenie spoločnosti Deloitte Central Europe. Vo funkcii vedúceho partnera nahradí Mariána Hudáka, ktorý viedol spoločnosť osem rokov.

 

„Mojím hlavným cieľom je posilniť pozíciu spoločnosti Deloitte na Slovensku v oblasti poradenských služieb. Ďalej sa zameriam na budovanie modernej infraštruktúry v našej spoločnosti, ktorá podporí možnosti pre zaujímavú a úspešnú kariéru našich súčasných aj budúcich zamestnancov,“ uviedla I. Lorencovičová.


Ivana Lorencovičová už viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti fúzií a akvizícií (M&A) a poradenstva. Ako partnerka na oddelení transakčného poradenstva riadi poradenské projekty pre vlastníkov firiem a strategických a finančných investorov vrátane poradenstva pri akvizíciách, predaji spoločností, reorganizáciách, refinancovaní, oceňovaní spoločností a finančnom modelovaní.


Doterajší Country Managing Partner spoločnosti Deloitte na Slovensku Marián Hudák sa stal vedúcim partnerom pre služby v oblasti riadenia rizík v strednej Európe (Risk Advisory) a členom výkonného manažmentu spoločnosti Deloitte Central Europe, ktorá zastrešuje 18 krajín strednej Európy. Na Slovensku bude naďalej viesť tím pre riadenie rizík (Risk Advisory).

 

Zdroj: Deloitte

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald