Novým HR manažérom Billa je Peter Lackó

Spoločnosť Billa s.r.o. má od 1. apríla 2019 nového manažéra riadenia ľudských zdrojov.

 

peter lacko v

 


Peter Lackó je manažér s dlhoročnou a bohatou skúsenosťou v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Pôsobil ako interný HR manažér vo viacerých medzinárodných spoločnostiach (napríklad PriceWaterhouse Coopers, Erste Group, T-Mobile) a má aj bohatú skúsenosť ako konzultant v riadení ľudských zdrojov. Okrem operatívneho riadenia mal možnosť pracovať na mnohých projektoch zameraných na zvýšenie kvality a výkonnosti oblasti ľudských zdrojov.

 

„Peter Lackó je novým členom nášho tímu, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Som rád, že náš tím rozšíri človek so skúsenosťami z viacerých odvetví. Sme presvedčení o tom, že zúročí roky skúseností z oblasti práce s ľuďmi,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Billa s.r.o. Dariusz Bator.

 

„Rád by som ďalej zlepšoval vnímanie značky Billa ako zamestnávateľa a posilňoval hrdosť zamestnancov na spoločnosť Billa na Slovensku. Rovnako sa zameriam na zvyšovanie flexibility v zamestnávaní a budovanie reputácie Billa ako ústretového a korektného zamestnávateľa,“ konštatuje Peter Lackó. “Mojím cieľom je rozvíjať manažérsku kultúru založenú na otvorenosti, zodpovednosti, ľudskosti a rozvoji každého jednotlivca, podporovať mladé talenty a programy vzdelávania pre budúce generácie,“ dodáva.

 

Zdroj: Billa

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald