kaufland

kaufland hokejova kniha banner l

kaufland hokejova kniha banner r

Mars predstavil nového člena vo vedení stredoeurópskeho regiónu


Ide o Briana Aylinga, ktorý na pozícii General Managers Mars Central Europe nahradil Stéphaniu Le Béchec. Tá sa v rámci svojho ďalšieho kariérneho rozvoja presunula na pozíciu Regional Food President.

 

brian ayling


Brian Ayling sa do novej funkcie presunul z pozície General Managera Mars South Africa. Spoločnosť Mars dokazuje, že jej stratégia spočívajúca v dlhodobej podpore a rozvoji talentov z radov vlastných zamestnancov sa vypláca. Brian Ayling sa v novej úlohe bude spoločne s tímom 540 spolupracovníkov venovať rozvoju podnikania Marsu v strednej Európe a bude určovať jeho strategické smerovanie.


Bohaté skúsenosti, ktoré nadobudol počas svojej dlhodobej kariéry v rámci spoločnosti, chce teraz využiť vo vedení stredoeurópskeho regiónu. „Mars je rodinná spoločnosť s firemnou kultúrou, ktorá umožňuje všetkým spolupracovníkom rozvíjať svoje znalosti naprieč trhmi aj zameraním. Teší ma, že teraz môžem získať nové profesné skúsenosti práve v rámci vedenia stredoeurópskeho regiónu, ktorý je pre Mars Multisales najsilnejším regiónom,“ dodáva B. Ayling.

 

Spoločnosť Mars je popredný svetový výrobca v segmente FMCG.

 

Zdroj: Mars

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaRetail Innovations Conference 4.4.2019

Video

Software na riadenie zásob naprieč celým dodávateľským reťazcom

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail