Prologis uviedol Martina Baláža na pozíciu country manažéra pre ČR a SR

V svojej novej úlohe bude Martin Baláž zodpovedný za celé české a slovenské portfólio spoločnosti pozostávajúce aktuálne z 1,6 milióna m2.

 

martin balaz v

 

Bude dohliadať na všetky jej leasingové a stavebné aktivity, rovnako tak ako na činnosť v oblasti správy nehnuteľností a projektového managementu. Povedie investičné projekty spoločnosti a proces prenájmov jej parkov v období, ktoré je pre Prologis z hľadiska smerovania v oboch krajinách zásadné.


Preberá zodpovednosť taktiež za vedenie pražskej aj bratislavskej kancelárie a bude aj naďalej priamym podriadeným Martina Poláka, managing directora a regionálneho riaditeľa Prologis pre strednú a východnú Európu.


Martin Baláž nastúpil do spoločnosti Prologis v roku 2014 na pozíciu senior manažéra pre leasing a development pre Českú republiku a Slovensko. Vo svojej predchádzajúcej pozícii viceprezidenta pre leasing a development pre Českú republiku a Slovensko zohral zásadnú úlohu v rade projektov: akvizícií, výstavieb aj prenájmov.


Pred nástupom do Prologis pôsobil Martin Baláž ako associate partner v spoločnosti Cushman & Wakefield, v ktorej zastával funkciu vedúceho priemyselných a maloobchodných a skladových priestorov na Slovensku a vedúceho priemyselného oddelenia pre Českú republiku. Je držiteľom titulu MBA v odbore stavebníctva a nehnuteľností, ktorý získal na College of Estate Management v Readingu vo Veľkej Británii.


Zdroj: Prologis

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

New Retail Summit 2020 v 1 minúte

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail