BILLA Slovensko má novú operatívnu riaditeľku

Od 1. januára 2019 sa ňou stala Ingrid Kužlíková. Zodpovedná je za oddelenia nákupu, privátnych značiek, space manažmentu a promo manažmentu.

 

ikuzlikova v

 

Ingrid Kužlíková nahrádza na pozícii Albenu Grozevu Georgievu, ktorá prijala pozíciu Chief operations officer v BILLA Bulharsko.


„Ingrid Kužlíková je dlhoročnou manažérkou v našej spoločnosti a sme radi, že prijala našu ponuku na povýšenie. Je príkladom možností kariérneho rastu v našej spoločnosti. Sme presvedčení o tom, že zúročí roky skúseností z oblasti nákupu čerstvého i suchého sortimentu,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti BILLA s.r.o. Dariusz Bator.


„Z novej pozície budem úspešne pokračovať v naštartovanom zlepšení cenového vnímania Billy u jej zákazníkov a zvyšovať obľúbenosť u nich. Súčasťou bude aj rozširovanie o nové rady privátnych značiek, ktorých popularita z roka na rok rastie,“ konštatuje I. Kužlíková. Ako zároveň dodáva, dôležité je pre ňu aj rozvíjanie talentov v radoch zamestnancov.
Ingrid Kužlíková pôsobí v Bille od mája 2004 a od začiatku roka 2015 zastávala pozíciu Vedúcej oddelenia nákupu pre trvanlivé potraviny a nepotravinársky tovar.


Zdroj: BILLA

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail