Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Martin Krajčovič je novým predsedom SAMO

krajcovic metroPredstavenstvo Slovenskej aliancie moderného obchodu si k 1.11.2018 zvolilo nového predsedu. Stal sa ním predstaviteľ jedného z členov, corporate affairs manager METRO Cash & Carry SR.

 

Nový predseda SAMO, Martin Krajčovič, sa celý svoj profesionálny život venuje komunikácii, vytváraniu reklamných kampaní, PR stratégií a riadeniu krízovej komunikácie. Vďaka pôsobeniu vo verejnom aj súkromnom sektore pozná špecifiká týchto v mnohých ohľadoch rozdielnych prostredí.

 

Ako kľúčová postava PR tímu na ministerstve dopravy, kde pôsobil ako hovorca a poradca ministra, stál za komunikačným projektom "Obnova ciest I. triedy", ktorý v roku 2012 získal cenu PROKOP ako najlepší projekt vo verejnej správe. Následne sa na 4 roky stal poradcom podpredsedu NR SR, kde mal na starosti komunikáciu a poradenstvo v oblasti ekonomiky a dopravy.

 

V sektore obchodu pôsobí od roku 2016. Začal ako manažér pre externú komunikáciu a hovorca Tesco Stores, následne v roku 2017 maloobchod vymenil za veľkoobchod v METRO Cash & Carry SR, kde do 31.10.2018 pôsobil ako corporate affairs manager, hovorca a rovnako aj zástupca spoločnosti vo viacerých oblastiach činnosti Slovenskej aliancie moderného obchodu.

 

Zdroj: Slovenská aliancia moderného obchodu

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail