Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Pobočku Dachser v Lozorne povedie Viliam Bokšanský

Viliam BokšanskýNová pozícia branch managera v Lozorne vznikla oddelením časti kompetencií od funkcie country managera, ktorým aj naďalej zostáva Roman Stoličný.

 

Viliam Bokšanský, ktorý doteraz pôsobil na pozícii prevádzkového manažéra Dachser Slovakia, bude mať teraz na starosti vedenie celej pobočky v Lozorone. Bude zodpovedať za implementáciu firemných cieľov, obchodnej stratégie a za všetky činnosti súvisiace s prevádzkou pobočky, teda za procesy medzinárodnej zbernej prepravy, prímestskej prepravy a celokamiónovej prepravy, ďalej skladovanie, zákaznícky servis a administratívu.

 

„Rád by som na novej pozícii zúročil svoje dlhoročné pracovné skúsenosti v spoločnosti Dachser aj veľmi dobrú znalosť prostredia pobočky v Lozorne. Pobočka má ako dôležitý prepravný uzol, jeden z troch tzv. Eurohubov, v rámci nášho európskeho regiónu aj v rámci celej siete Dachser nenahraditeľnú úlohu, a ja by som si prial nadviazať na túto úspešnú stratégiu a aj naďalej posilňovať jeho význam,“ uvádza Viliam Bokšanský, nový branch manager Dachser v Lozorne.


Svoju kariéru zahájil Viliam Bokšanský v Dachser ihneď po štúdiu v roku 2005 ako dispečer. Následne pôsobil v obchodnom oddelení ako key account manager a od roku 2010 do súčasnosti zastával pozíciu prevádzkového manažéra v pobočke v Lozorne.

 

Zdroj: Dachser

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail