Nový riaditeľ divízie spotrebnej elektroniky Samsung Electronics

Jan ZivnyS účinnosťou od 1. februára sa stal novým riaditeľom divízie spotrebnej elektroniky v spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak Ján Živný.


Nový riaditeľ bude zodpovedný za predajné aktivity divízie zastrešujúcej AV, TV, IT produkty a domáce spotrebiče v Českej republike a na Slovensku.


„Segment spotrebnej elektroniky je dynamický a konkurencia veľká. Po rokoch práce v oblasti domácich spotrebičov sa teším na výzvy spojené s rozsiahlejším portfóliom pre spoločnosť Samsung, ktorá je pre mňa veľkou inšpiráciou,“ uvádza Ján Živný.


J. Živný prichádza do Samsungu zo spoločnosti Whirlpool, kde strávil väčšinu svojej profesionálnej kariéry na rôznych predajných a marketingových pozíciách. Naposledy pôsobil ako Area Marketing Leader pre región južnej Afriky a od roku 2016 ako Senior Category manažér pre východný klaster. Je absolventom Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a Fakulty podnikového manažmentu Ekonomickej univerzity v Bratislave, kde získal titul PhD. Žije pri Prahe.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail