Peter Nitschneider je novým riaditeľom pobočky JLL SR

peter nitschneiderS platnosťou od 1. januára 2018 bol Peter Nitschneider menovaný za riaditeľa slovenskej pobočky v Bratislave. Do spoločnosti nastúpil v roku 2006, kedy pomáhal zakladať slovenskú pobočku.


Začal ako vedúci oddelenia oceňovania nehnuteľností a prieskumu trhu. Počas tohto obdobia sa aktívne spolupodieľal na expanzii a raste tímu odborníkov a rovnako ponuky služieb klientom pobočky, ktorá sa v súčasnosti radí medzí lídrov na trhu.


Vedenie slovenskej pobočky JLL doposiaľ spadalo pod Miroslava Barnáša, ktorý ako CEO pre Českú republiku a Slovensko zodpovedá za manažment JLL biznisu v oboch krajinách.


„Teším sa na pokračujúcu spoluprácu s kolegami a klientmi vo vzrušujúcom období pre Slovensko i región strednej a východnej Európy. Náš biznis je výborne pripravený pre ďalší rast a využívanie nových príležitostí. Je mi cťou byť súčasťou tímu JLL Slovensko, ktorý patrí medzi najskúsenejšie na trhu a s ideálnou pozíciou podporiť našich klientov pri dosahovaní ich podnikateľských ambícií,“ uvádza Peter Nitschneider, riaditeľ slovenskej pobočky JLL.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaseminar vybaveni prodejny 2018

 

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail