Predstavenstvo značkových výrobcov povedie Miroslava Klimantová

miroslava klimantovaPredstavenstvo Slovenského združenia pre značkové výrobky (SZZV) si zvolilo novú predsedníčku. Miroslava Klimantová je Country Managerom spoločnosti Unilever Slovensko. Na tomto mieste vystriedala Ivana Pružinca z Procter and Gamble, ktorý bol na čele SZZV od leta 2016.


“Značky prinášajú pridanú hodnotu nielen zákazníkom, ale aj zamestnancom, obchodným partnerom a dodávateľom, ktorí sa na ich budovaní spolupodieľajú. Z pozície predsedníčky predstavenstva chcem prispieť k tomu, aby bolo jasne počuť, v čom je unikátnosť značkových výrobkov v slovenskom prostredí,” uvádza Miroslava Klimantová, predsedníčka predstavenstva SZZV. 


Miroslava Klimantová je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave. Dva roky pôsobila v spoločnosti Coca-Cola HBC ako Key Account Manager. Od mája 2006 pracuje v spoločnosti Unilever, kde prešla cez viaceré obchodné a manažérske pozície. Od septembra 2016 zastáva pozíciu Country Managera a Commercial Directora spoločnosti pre Slovenskú republiku.


Aktuálne zloženie Predstavenstva SZZV
• Miroslava Klimantová (Unilever), predsedníčka
• Róbert Kičina (Nestlé), podpredseda
• Petr Jonák (Coca-Cola HBC), člen
• Marián Jánoš (Danone), člen
• Roman Kýr (Henkel), člen
• Tomáš Kautský (Mondeléz), člen
• Erik Čížek (Pernod Ricard), člen
• Petr Šebek (Philip Morris), člen
• Martin Tomovčík (Procter and Gamble), člen

 

Stálu kanceláriu SZZV tvorí výkonný riaditeľ Ľubomír Tuchscher a od júla tohto roka tajomník združenia Juraj Lauko. V združení aktívne pôsobia sekcie pre ochranu duševného vlastníctva, potraviny, kozmetiku, detergenty, detskú výživu a tabakové výrobky. Združenie, ktoré vzniklo v apríli 1996 je členom Európskeho značkového združenia AIM, Cosmetics Europe, Asociácie výrobcov detergentov (AISE), Svetovej federácie zadávateľov reklamy (WFA) a na Slovensku Republikovej únie zamestnávateľov a Rady pre reklamu.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaseminar vybaveni prodejny 2018

 

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail