volba spotrebitela 450x1017 left

Datart má nového výkonného riaditeľa

tomas balikVýkonným riaditeľom elektro predajcu Datart, sa stal Tomáš Balík, ktorý bol doteraz riaditeľom nákupu. Na jeho pozíciu nastúpil Milan Brabec.


Tomáš Balík v priebehu 10tich rokov v Datarte čerpal skúsenosti v oddeleniach nákupu, predaja i starostlivosti o firemných zákazníkov. Jeho hlavnou úlohou v pozícii výkonného riaditeľa je pokračovať v osvedčenej stratégii Datartu, dosiahnuť plánovaných výsledkov spoločnosti a úspešne ju previesť celým procesom integrácie so skupinou HP Tronic.


„Pred nami je vianočná sezóna, kľúčové obdobie roka. Som rád, že aj v tomto náročnom čase otvárame nové predajne a umožňujeme tak našim zákazníkom využívať služby elektro špecialistu na miestach, kde ponuka Datartu chýbala," dopĺňa Tomáš Balík. Posledné štyri roky bol v Datarte riaditeľom nákupu a pred nástupom do Datartu okrem iného pracoval cez 6 rokov v predajnom a marketingovom oddelení spoločnosti Philips Morris. Skúsenosti má aj s prácou v zahraničí. Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe.


Riaditeľom nákupu Datartu sa stal Milan Brabec, ktorý má mnohoročné skúsenosti z nákupu a predaja v niekoľkých retailových firmách. Ako riaditeľ nákupu zodpovedá na úspešné plnenie cieľov stanovených pre rok 2017/2018. Jeho úlohou je tiež previesť oddelenie nákupu procesom zmien, ktoré vyplývajú zo spojenia Datartu so skupinou HP Tronic. V Datarte je Milan Brabec od jeho založenia v roku 1993, na pár rokov si však odskočil získať skúsenosti do spoločností Carrefour ČR, Tesco ČR a Tesco CE v Londýne. Vyštudoval Vysokú školu finančnú a správnu.


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonaVideo

Konferencia RETAIL INNOVATIONS 2017: Aký bol 1. ročník?


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail