Datart má nového výkonného riaditeľa

tomas balikVýkonným riaditeľom elektro predajcu Datart, sa stal Tomáš Balík, ktorý bol doteraz riaditeľom nákupu. Na jeho pozíciu nastúpil Milan Brabec.


Tomáš Balík v priebehu 10tich rokov v Datarte čerpal skúsenosti v oddeleniach nákupu, predaja i starostlivosti o firemných zákazníkov. Jeho hlavnou úlohou v pozícii výkonného riaditeľa je pokračovať v osvedčenej stratégii Datartu, dosiahnuť plánovaných výsledkov spoločnosti a úspešne ju previesť celým procesom integrácie so skupinou HP Tronic.


„Pred nami je vianočná sezóna, kľúčové obdobie roka. Som rád, že aj v tomto náročnom čase otvárame nové predajne a umožňujeme tak našim zákazníkom využívať služby elektro špecialistu na miestach, kde ponuka Datartu chýbala," dopĺňa Tomáš Balík. Posledné štyri roky bol v Datarte riaditeľom nákupu a pred nástupom do Datartu okrem iného pracoval cez 6 rokov v predajnom a marketingovom oddelení spoločnosti Philips Morris. Skúsenosti má aj s prácou v zahraničí. Vyštudoval Vysokú školu ekonomickú v Prahe.


Riaditeľom nákupu Datartu sa stal Milan Brabec, ktorý má mnohoročné skúsenosti z nákupu a predaja v niekoľkých retailových firmách. Ako riaditeľ nákupu zodpovedá na úspešné plnenie cieľov stanovených pre rok 2017/2018. Jeho úlohou je tiež previesť oddelenie nákupu procesom zmien, ktoré vyplývajú zo spojenia Datartu so skupinou HP Tronic. V Datarte je Milan Brabec od jeho založenia v roku 1993, na pár rokov si však odskočil získať skúsenosti do spoločností Carrefour ČR, Tesco ČR a Tesco CE v Londýne. Vyštudoval Vysokú školu finančnú a správnu.


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail