Dachser Slovakia má nového obchodného manažéra

martin stiglincNovým obchodným manažérom divízie európskej logistiky Dachser Slovakia sa stal Martin Štiglinc. Na tejto pozícii bude zodpovedný za vedenie a podporu obchodného tímu, vytváranie obchodnej stratégie či za koordináciu tendrov a projektov.


Martin Štiglinc na novej pozícii zúročí svoje bohaté skúsenosti s obchodom v oblasti logistiky a súčasne hlbokú znalosť prostredia obchodného oddelenia Dachser Slovakia, v ktorom pôsobil od roku 2006 ako obchodný zástupca. Na pozícii obchodného manažéra bude mať na starosti vedenie obchodného tímu, tvorbu obchodnej stratégie a v neposlednom rade sa bude aj naďalej venovať budovaniu dlhodobých vzťahov s klientami.


„Nová pozícia mi umožní nielen ďalej rozvíjať viac ako 10ročné obchodné skúsenosti a ďalej profesionálne rásť, ale tiež posúvať tieto skúsenosti na nových obchodníkov, spoznať nových kolegov z rozličných krajín, učiť sa od nich a zároveň porovnať rôzne typy a štýly riadenia,“ hovorí Martin Štiglinc a dodáva: „Nemenej dôležitý je pre mňa aj fakt, že ostávam v spoločnosti Dachser, ktorá je jedným s lídrov v oblasti logistiky a udáva trendy pri implementácii nových riešení.“


Martin Štiglinc pôsobil na obchodných oddeleniach rôznych firiem už od začiatku svojej kariéry, ktorú odštartoval v roku 2005, a to najprv ako zástupca vedúceho prevádzky v spoločnosti MEGA nábytok a potom krátko ako lekársky zástupca v spoločnosti VIVAX Pharmaceuticals.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail