Vedenie Yves Rocher preberá Miroslav Kubricht

miroslav kubrychtDo funkcie generálneho riaditeľa pre slovenský a český trh bol vymenovaný Miroslav Kubricht, skúsený manažér z oblasti retailu a frančízových sietí.


Po dvadsiatich piatich rokoch od otvorenia prvej predajne Yves Rocher vo vtedajšom Československu tak vedie značku rastlinnej kozmetiky od júla 2017 muž.


M. Kubricht sa po ročnom pôsobení v zahraničí vracia späť do Česka. Prináša si so sebou cenné skúsenosti z dynamicky sa rozvíjajúceho ruského trhu, kde pôsobil pod hlavičkou jednej z najprogresívnejších značiek v oblasti športovej obuvi a oblečenia. Ako Retail Director značky NIKE v Rusku bol zodpovedný za rast, rozvoj a optimalizáciu riadenia partnerských obchodov, predtým pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa pre strednú Európu. Šesť rokov sa tiež v spoločnosti Levi Strauss & Co. staral o rozvoj obchodnej siete, naposledy ako Retail Director pre východnú Európu a konateľ slovenského a českého zastúpenia.


Cieľom M. Kubrichta na novej pozícii bude nielen podporovať rast siete Yves Rocher v Slovenskej a Českej republike, a to ako vlastných, tak franšízových predajní. Chce pracovať na ďalšom upevňovaní výnimočnej pozície značky na oboch trhoch.


„Osobne som toho názoru, že nestačí len sledovať trendy nákupného správania a plniť obchodné ciele. Neustále je treba pracovať na tom, aby sa značka vyvíjala. Zároveň jej treba dodávať jej emotívny náboj a rozširovať komunitu ľudí, ktorí jej dôverujú", dopĺňa.


Na vedení značky sa bude podieľať s konateľom spoločnosti, Pierrom-Alexandrom Chenelom, riaditeľom pre strednú a východnú Európu. Miroslav Kubricht je absolventom Vysokej školy finančnej a správnej v Prahe a programu MBA na Univerzite v Seattle.


Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonabanner kniha co nemame neprodame

Video

RETAIL INNOVATIONS conference 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail