Slovak superbrands award

Nové vedenie marketingu divízie Henkel Beauty Care

henkel personalneMarketingové oddelenie významného výrobcu telovej a vlasovej kozmetiky Henkel Beauty Care pre Česko a Slovensko aktuálne vedie Jana Mackovičová. Na tejto pozícii vystriedala Radku Šimánkovú.

 


O značky ako Schwarzkopf, Palette alebo Fa sa Jana Mackovičová stará už 17 rokov. Počas tohto obdobia pôsobila na rôznych pozíciách v rámci marketingu, vrátane dvojročného pôsobenia v centrále spoločnosti pre strednú a východnú Európu vo Viedni. Tu riadila aktivity pre značky farieb na vlasy v 12 krajinách. Ďalšie dva roky pôsobila v Rumunsku, kde mala ako marketingový manažér na starosti stabilizáciu týmu a posilnenie pozície kozmetických značiek na trhu. Posledné dva roky strávila Jana Mackovičová na obchodnom oddelení ako Key Account manažérka, zodpovedala za dvoch kľúčových klientov spoločnosti.


Jana Mackovičová vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe, fakultu medzinárodných vzťahov. Hovorí plynule nemecky a anglicky. Rada cestuje, športuje a voľný čas trávi s rodinou a priateľmi.

 

Zdroj: redakcia

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2018


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

Packaging Herald

Fashion Retail