Aké sú hlavné trendy v oblasti vybavenia obchodov?

euroshop2020F mPersonalizácia, orientácia na zákazníka a technológie formujú maloobchod a premietajú sa aj do súčasných trendov v oblasti vybavenia predajní.

Čítať ďalej...

Retail Summit 2020: Rekordná účasť aj otvorenosť vystúpení

rs2020 m

Retail Summit 2020 sa do 26-ročnej histórie tohto najväčšieho stretnutia aktérov nášho maloobchodného trhu zapísal najvyššou účasťou cez 1100 manažérov a expertov. 

Čítať ďalej...

5 trendov, ktoré ovplyvnia retail v nasledujúcich 10 rokoch

trendy2020 mZačiatkom tohto roka vydal vlastník obchodných centier a komerčných nehnuteľností Unibail-Rodamco-Westfield štúdiu, ktorá sa zaoberá budúcnosťou nakupovania v európskom regióne. Predstavme si v krátkosti trendy, ktoré budú definovať retail v nasledujúcej dekáde.

Čítať ďalej...

Slovenský New Retail Summit 2020 zverejnil program

NRSprogram mBlue Events pripravuje v spolupráci so Slovenskou alianciou moderného obchodu a ďalšími partnermi nové vrcholové stretnutie špičiek slovenského maloobchodného a spotrebného trhu.

Čítať ďalej...

6 mýtov o procuremente a prečo im neveriť

fotoprocur mNákupcovia vo firmách sa často stretávajú s predsudkami, ktoré limitujú ich prácu a vedú k spomaleniu zavádzaných inovácií. Týkajú sa nevyhnutných schopností zamestnancov týchto oddelení, vytvárania vzťahov s dodávateľmi, zavádzaných procesov i úlohy v managemente.

Čítať ďalej...

Transparentnejšie potraviny s netFOOD

lubos mudrak mSledovanie pôvodu potravín a samotná cesta produktu k spotrebiteľovi, podpora regionálnych producentov a farmárov, v neposlednom rade otázka neplytvania potravinami. To je príznačné pre systém netFOOD. Rozprávali sme sa s jeho autorom, Ľubošom Mudrákom, konateľom spoločnosti BioFutura s.r.o.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
mecom premium banner

Video

Retail Summit 2020 v 100 sekundách

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail