Výpredajové pokušenie

zlavy2020 mNakupovanie v povianočných výpredajoch je pre spotrebiteľov stále veľmi lákavé. Mnohí dostávajú ako darček finančnú hotovosť alebo poukážky, ktoré zamieňajú za zľavnený tovar.

Čítať ďalej...

Úspešná vinotéka ponúka osobitú ponuku a osobný prístup

modernavinoteka mVýber a nákup vína je komplikovaný. Zákazníkov ovplyvňuje aktuálne ročné obdobie, príležitosť, na ktorú je víno kupované, rozhodujú aj osobné preferencie, finančný rozpočet a do istej miery aj módne vlny.

Čítať ďalej...

dm drogerie markt: Rast zákazníckych nákupov, nové filiálky a zaujímavé novinky

DM mSpoločnosť dm drogerie markt potvrdila svojimi hospodárskymi výsledkami za uplynulý obchodný rok 2018/2019 pozitívny trend z predchádzajúcich období.

Čítať ďalej...

Bezobalové predajne sú bežnejšou súčasťou miest

spajzkaR mPostupne ich počet rastie a to aj v menších mestách. Majiteľ bezobalovej predajne ŠPAJZKA v Senci a autor myšlienky franchisingového konceptu v tejto oblasti, Peter Kmeť, nám povedal viac.

Čítať ďalej...

Na „slovenskosť“ sa hrať nemusíme, máme ju v génoch

branislav lellak mHovorí v rozhovore pre RETAIL magazin.sk Branislav Lellák, vrchný riaditeľ obchodnej sekcie, COOP Jednota Slovensko.

Čítať ďalej...

Záujem zákazníkov o darovanie potravín pre ľudí v núdzi rastie

veronika bush mTento zámer sa dá uskutočniť aj prostredníctvom realizovaných potravinových zbierok obchodníkov. O tom, ako prebieha potravinová zbierka v reťazci Tesco, ktorá je najväčšia na Slovensku, aký priniesla v tomto roku výsledok a aké novinky ponúkla, sme hovorili s Veronikou Bush, riaditeľkou komunikácie siete Tesco na Slovensku.

Čítať ďalej...

Ako sa nestratiť v džungli nového maloobchodného ekosystému?

retailsummit2020 mPoradí vám blížiace sa podujatie Retail Summit 2020. Významná a už tradičná konferencia o maloobchode nielen v Česku sa uskutoční 3. – 5. februára 2020 v pražskom Clarion Congress Hoteli.

Čítať ďalej...

COOP Jednota Slovensko si pripomenula dôležitosť družstevníctva

coop jednota druzstevnictvo m

Pri tejto príležitosti usporiadala 29.10.2019 slávnostné podujatie, ktorého sa zúčastnili zástupcovia jednotlivých spotrebných družstiev COOP Jednoty aj pozvaní hostia.

 

Čítať ďalej...

Potravinári: Zahraničné privátky vytláčajú z regálov značkové výrobky

privatky2019 mPodiel privátnych značiek dosiahol v roku 2019 najvyšší podiel za posledných sedem rokov, t.j. 25,3 %, pričom oproti roku 2018 narástol o 1,3 p.b.

Čítať ďalej...

Polus City Center v Bratislave je už VIVO!

vivo2019 mPolus City Center oficiálne ukončil proces premeny na VIVO! Bratislava. Modernizácia a zmena mena obchodného centra sú finálnym krokom, ktorý vytvorí zlepšený nákupný zážitok s viac obchodmi a vylepšenou ponukou.

Čítať ďalej...

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikona


newsletter optin
Video

Čo hovoria marketéri o konferencii Brad Management 2019?

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail