Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Fairtrade Česko a Slovensko

Nepremeškajte príležitosť zúčastniť sa podujatia RETAIL INNOVATIONS CONFERENCE

Tretí ročník tohto medzinárodného festivalu pre obchodníkov so silným heslom „TOTO FUNGUJE!“ prebehne už o pár dní, 4. apríla, v Radisson Blu Carlton Hotel v Bratislave. Stále sa ešte môžete registrovať.

 

ric v

 

V tomto ročníku RETAIL INNOVATIONS sa účastníkom podujatia predstaví spolu 15 zaujímavých rečníkov zo 4 krajín. Mená, ako Peter Littmann, Fred Rutgers, Gunter Geiler, Peter Šipčiak alebo Miro Kadleček sú zárukou vysoko inšpiratívnych prezentácií a myšlienok z retailového sveta.


V prvom pracovnom bloku podujatia s názvom „Pohľad zahraničných expertov na aktuálne funkčné riešenia", ktorý moderuje Milan Novota z Pygmalios vystúpia:


Peter Littmann, generálny riaditeľ Brandinsider
Thomas Hinterleithner, MSc , Founder and Managing Director, Retail-
Place
Fred Rutgers z RetailKitchen
Gunter Geiler, A1 Telekom Austria

 

Viac o programe zahraničných rečníkov nájdete tu.


V druhom pracovnom bloku, ktorý nesie názov „Retailové príležitosti v nákupných centrách“ odprezentujú zaujímavé informácie:


Katarína Paule z Cushman & Wakefield. Účastníkom podujatia poskytne prehľad súčasného retailu, funkčných zmien, trendov a výziev pre nájomcov aj prenajímateľov obchodného centra.
Igor Valent z HB Reavis porozpráva o zaujímavom projekte Stanica Nivy v Bratislave, ktorý má ambície meniť definíciu zážitku vo svete retailu.
Radovan Galamboš z Ingka Centres Slovensko. Názov jeho prednášky znie Tvorba miest na stretnutia v nákupných centrách. Ide o prípadovú štúdiu k dlho očakávanému novému foodcourtu v obchodnom centre AVION v Bratislave.


V treťom konferenčnom bloku s názvom „Toto funguje na lokálnej úrovni“ vystúpia:


Peter Šipčiak z COOP Jednota Nitra a Peter Muzika zo spoločnosti RECCOM. Spolu predstavia v prípadovej štúdii zaujímavý remodeling supermarketu Tempo.
Miro Kadleček z Predeti.sk spoločnosti ags 92 porozpráva o riešeniach, ktoré môžu pomôcť rásť a napredovať.
Anežka Kovalíková z METRO Cash & Carry predstaví účastníkom podujatia zaujímavé príklady ekologických riešení pre reťazec.


Podujatie je skvelou príležitosťou na získavanie nových a doposiaľ neobjavených pracovných kontaktov, na stretnutia s biznis partnermi a zaujímavými odborníkmi na oblasť retail. Súčasťou bude ako tradične aj diskusia medzi účastníkmi a prednášajúcimi. Odborný portál RETAIL magazin.sk je jedným z mediálnych partnerov tohto podujatia.


Viac na www.retail-innovations.com

 

facebook-ikonagoogle-plus-ikonatwiter-ikonayoutube-ikonaVideo

Slovak Retail Summit 2019

Podcast

Ako najlepšie zužitkovať obmedzenie maloobchodných a distribučných spoločností?
zuzitkovat obmedzenie maloobchodnych spolocnosti retailmagazin podcast


PARTNERSKÉ MÉDIÁ

 

Retail News CZ

 

Packaging Herald

Fashion Retail